Lista produktów do porównania jest obecnie pusta.
Produkt
Cena
Lista wybranych przez Ciebie produktów jest obecnie pusta.
Produkt
Cena
Ilość
Suma
Suma wartości produktów {{ showPrice(priceSum) }} zł

Łazienka doskonała – jak zmieścić w niej wszystko?

Łazienka doskonała – jak zmieścić w niej wszystko?

Mądre zaplanowanie rozkładu łazienki jest bardzo ważne. Aby jak najlepiej mogła ona służyć domownikom podczas codziennej toalety, powinna być komfortowa i pomieścić wszystkie niezbędne przedmioty. Podpowiadamy, jak zaaranżować łazienkę modnie oraz wygodnie, a także znaleźć w niej miejsce na kosmetyki i akcesoria.

 

Urządzamy łazienkę

Urządzenie łazienki to nie lada wyzwanie. Rozpoczynając ten proces, w pierwszej kolejności powinniśmy zastanowić się nad tym, jaki metraż aranżujemy, biorąc pod uwagę, że między urządzeniami czy meblami musi pozostać jeszcze nieco wolnej przestrzeni. Jeśli jesteśmy właścicielami „trudnej” łazienki – posiadającej skosy czy po prostu bardzo małej – jej projektowanie może okazać się bardziej skomplikowane. Na szczęście istnieją rozwiązania, które ułatwią nam aranżację wnętrza.

Już na początku planowania naszej łazienki postarajmy się maksymalnie wykorzystać każdy centymetr. Zastanówmy się nad zagospodarowaniem zazwyczaj nieużywanej przestrzeni nad wanną czy toaletą. We wnęce warto umieścić półki czy zamykane szafki. Zwróćmy jednak uwagę, by ich wymiary nie utrudniały nam korzystania z łazienki. Wybierzmy także odpowiednio zaprojektowane meble, które pomieszczą wszystkie niezbędne przedmioty. W tej roli sprawdzą się wiszące moduły otwarte, pojemne słupki czy szafki podumywalkowe. Dobrym pomysłem są także podwieszane szafki lustrzane z kolekcji MODUO, które jednocześnie pełnią funkcję lustra i schowka. Rozwiązaniem, które z kolei sprawdzi się w bardzo małej przestrzeni, jest np. kompaktowa szafka podumywalkowa MODUO (40 cm).

 

Przechowywanie w łazience - robimy to z głową

W jaki sposób uporządkować przestrzeń i stworzyć dodatkowe miejsce do przechowywania? Pomocne okażą się wszelkiego rodzaju koszyki, wiszące pojemniki i półki na kosmetyki czy organizery na łazienkowe drobiazgi. Te ostatnie mogą także stanowić element mebli. Serię SMART wyróżnia zastosowanie praktycznych organizerów na produkty i akcesoria w szafkach oraz szufladach, a sprytne rozwiązania do przechowywania (np. słupek ze specjalnym miejscem na mop) pozwalają zaoszczędzić miejsce i zwiększyć estetykę pomieszczenia.

Z pomocą tak nowoczesnych rozwiązań stworzymy łazienkę doskonałą – przestronną i spełniającą oczekiwania całej rodziny.

Zobacz kolejne porady w tej kategorii

Gdzie kupić nasze produkty