Lista produktów do porównania jest obecnie pusta.
Produkt
Cena
Lista wybranych przez Ciebie produktów jest obecnie pusta.
Produkt
Cena
Ilość
Suma
Suma wartości produktów {{ showPrice(priceSum) }} zł

Szafka z koszem na pranie - porządek na 100%

Szafka z koszem na pranie – zalety takiego rozwiązania

Kosz na pranie, z którego wysypują się brudne ubrania i wysypywanie całej jego zawartości przy każdorazowym przygotowywaniu prania – tak często wygląda to w łazienkach. Choć rodzajów koszy i toreb na pranie jest wiele, niezaprzeczalnie stanowią widoczny element łazienki, który nie zawsze prezentuje się estetycznie. Alternatywą dla tradycyjnych sposobów przechowywania prania są szafki z koszem na pranie. Takie rozwiązanie znajdziesz w kolekcji CITY by Cersanit. Dowiedz się, jakie są jego zalety.

SZAFKA Z KOSZEM NA PRANIE - ZALETY TAKIEGO ROZWIĄZANIA

Choć tradycyjne kosze na pranie spełniają swoją podstawową funkcję przechowywania prania, warto poznać inne rozwiązania, które sprawiają, że łazienka staje się nie tylko bardziej funkcjonalna, ale i poprawia się jej wygląd.

Jakie zalety ma zamiana kosza na pranie na szafkę z wbudowanym koszem?

  • Idealnie zagospodarowujesz przestrzeń. Wolnostojący kosz służy tylko do gromadzenia w nim prania, natomiast szafka łazienkowa z koszem na pranie powiększa dodatkowo blat roboczy.
  • Dwudzielny kosz z kolekcji CITY by Cersanit pozwala na segregowania ubrań już przy gromadzeniu ich w łazience. Możesz w ten sposób rozdzielić ubrania na przykład na białe i kolorowe. Dzięki temu oszczędzasz czas potrzebny na ich selekcję przed samym praniem. Kosz ma możliwość regulacji, dzięki czemu można zwiększać/zmniejszać komory, dopasowując ich wielkość do swoich potrzeb.
  • Brudne ubrania są niewidoczne, co czyni łazienkę bardziej estetyczną – z klasycznych koszy niestety często pranie wystaje albo się po prostu wysypuje.
  • Meble łazienkowe z koszem na pranie to rozwiązanie idealne do niewielkich łazienek. Z jednej strony zyskujesz dodatkowy kawałek blatu, a z drugiej pozbywasz się wolnostojącego kosza, który zabiera przestrzeń.
  • Kosz na pranie w kolekcji CITY by Cersanit jest wysuwany, co zapewnia jeszcze większą wygodę użytkowania.

Szafka z koszem na pranie to nie tylko ułatwienie sobie codziennego funkcjonowania, ale także wprowadzenie do łazienki odrobiny nowoczesności w postaci wygodnego, innowacyjnego rozwiązania.

Zabudowa pralki i suszarki – zalety takiego rozwiązania

Szafka łazienkowa z koszem na pranie

SZAFKA NA PRANIE - DLA KOGO TO ROZWIĄZANIE?

Szafka na pranie – dla kogo to rozwiązanie?

Szafki z wbudowanym koszem na brudne ubrania mają wiele zalet. Sprawdzają się w łazienkach o różnym metrażu: zarówno w niewielkich, jak i na dużych przestrzeniach. Dopasowują się także do każdej aranżacji. Komu szczególnie przypadnie do gustu takie rozwiązanie?

  • Estetom. Ci, którzy cenią sobie dobry design i nie chcą stosować półśrodków urządzając mieszkanie, często mają problem z tym, żeby pogodzić funkcjonalność z pięknym wzornictwem. Filcowa czy bawełniana torba, wiklinowy albo plastikowy pojemnik na pranie niejednokrotnie nie wpisują się w gusta i nie pasują do wyobrażenia o stylowej łazience. Dwudzielny kosz na pranie, zamknięty w szafce jest rozwiązaniem, dzięki któremu można zrezygnować z wolnostojących, psujących aranżację łazienki pojemników.
  • Fanom minimalizmu. Nawet najpiękniejszy kosz na pranie jest dodatkowym elementem łazienki, który zaburza jej minimalistyczny charakter. Jeśli więc zależy ci na tym, aby w łazience nie było nadmiaru przedmiotów – szafka na pranie jest rozwiązaniem idealnym.
  • Osobom ceniącym sobie porządek. Kosz na pranie, z którego wystają brudne ubrania albo wokół którego leżą brudne skarpetki to zmora wszystkich osób, ceniących sobie estetykę i dobrą organizacje przestrzeni. Dwudzielny kosz z kolekcji CITY pomoże ci zorganizować przestrzeń w łazience i zaprowadzi w niej ład i porządek.
  • Miłośnikom nowoczesnych rozwiązań – skoro jest na rynku innowacyjne rozwiązanie, dlaczego by z niego nie skorzystać? Takie podejście jest szczególnie bliskie miłośnikom nowoczesności. Kolekcja CITY by Cersanit wychodzi naprzeciw takiemu podejściu!

POZNAJ KOLEKCJE CITY BY CERSANIT

 

 

Szafka z koszem na pranie - aranżacje, porady

Zobacz kolejne porady w tej kategorii

Gdzie kupić nasze produkty