Lista produktów do porównania jest obecnie pusta.
Produkt
Cena
Lista wybranych przez Ciebie produktów jest obecnie pusta.
Produkt
Cena
Ilość
Suma
Suma wartości produktów {{ showPrice(priceSum) }} zł

Technologia CleanOn to czystość na najwyższym poziomie

Technologia CleanOn

Odkryj technologię CleanOn

Bezkołnierzowe miski zawieszane i WC kompakty to prawdziwa rewolucja w naszych łazienkach. Jeszcze niedawno rozwiązanie bezkołnierzowe było ciekawostką i innowacyjną nowinką, dziś staje się standardem. CleanOn zdecydowanie zmienia nasze życie na lepsze.

BEZKOŁNIERZOWE ROZWIĄZANIE CleanOn

BEZKOŁNIERZOWE ROZWIĄZANIE CleanOn

Technologia bezkołnierzowa to rozwiązanie, w którym łatwo się zakochać. Od idealnej łazienki oczekujemy, że będzie nie tylko piękna, ale również perfekcyjnie czysta. I to bez żmudnego szorowania czy godzin spędzonych na myciu toalety szczotką oraz silnymi detergentami. Sprzątanie łazienki powinno być proste i zajmować jak najmniej czasu. Rozwiązanie bezkołnierzowe zamienia nasze życzenia w rzeczywistość – CleanOn to techniczne ułatwienie, które uwzględnia również dobry styl i świetny wygląd wnętrza.

PERFEKCYJNE SPŁUKIWANIE BEZKOŁNIERZOWE

PERFEKCYJNE SPŁUKIWANIE BEZKOŁNIERZOWE

Żeby bezkołnierzowe spłukiwanie toalety działało jak należy, niezbędna jest dobrze wyprofilowana miska WC. Tradycyjny kołnierz zabezpieczał przed rozpryskiwaniem się wody. Na szczęście w bezkołnierzowej misce odpowiednio wyprofilowane wnętrze sprawia, że woda także spływa bez wychlapywania. Przemyślane i przetestowane profilowanie to również gwarancja tego, że woda dociera wszędzie tam, gdzie powinna, i dokładnie obmywa całą wewnętrzną powierzchnię. Efekt? Cała miska jest gruntownie opłukana i idealnie czysta

Miska bezkołnierzowa

WYGODNA OSZCZĘDNOŚĆ WODY

Miska bezkołnierzowa oznacza także oszczędność wody. Silny, szybki strumień opłukuje całą wewnętrzną powierzchnię, ale wszystko trwa krótko. Dzięki temu udaje się istotnie zmniejszyć zużycie wody, a to oszczędność dla naszych kieszeni oraz środowiska. I to bez najmniejszych kompromisów w kwestii higieny – mniejsze zużycie wody nie oznacza w tym przypadku pozostawiania brudu.

HIGIENA I CERAMIKA

HIGIENA I CERAMIKA

Bezkołnierzowe miski zawieszane i kompakty WC z technologią CleanOn są wykonane z wysokiej jakości, wyjątkowo gładkiej ceramiki. Ma to ogromne znaczenie dla zachowania czystości. Nawet jeśli różnicy nie jesteśmy w stanie dostrzec gołym okiem, zauważymy ją na pewno, w codziennym utrzymaniu czystości w toalecie. Na gładkiej powierzchni zanieczyszczenia osadzają się w znacznie mniejszym stopniu, dlatego też łatwiej je usunąć. Niepotrzebne są silne detergenty, wystarczą standardowe środki czystości. 

CleanOn: ZERO KOŁNIERZA, ZERO KŁOPOTU

Technologia bezkołnierzowa powstała jako pomysł na wyeliminowanie kłopotliwej strefy pod krawędzią miski WC. Kiedyś ta przestrzeń była „rajem dla zanieczyszczeń”, miejscem, w którym mogły rozwijać się drobnoustroje. Wymagała szczególnej dbałości: mycia, szorowania, stosowania specjalnych środków czystości. W produktach z technologią CleanOn wszystko wygląda inaczej. Nie ma miejsca na ciemne, niedostępne zakamarki. Tu nic się nie ukryje, ponieważ zrezygnowano z tradycyjnego kołnierza, a krawędź miski gładko przechodzi w jej wnętrze.

JAK URZĄDZIĆ TOALETĘ

Dobre wybory przy urządzaniu łazienki procentują latami. Toaleta to miejsce, gdzie zmiany są kłopotliwe, bywają też kosztowne. Elementów wyposażenia jest stosunkowo niewiele, ale ich jakość ma ogromne znaczenie. Niezależnie od ulubionego stylu, zawsze trzeba myśleć także o ergonomii i trwałości. Nieważne, czy zdecydujemy się na miskę zawieszaną, czy WC kompakt, powinniśmy wybierać rozwiązania sprzyjające zachowaniu czystości i higienie. Jednym z nich jest właśnie miska bezkołnierzowa.

SPŁUKIWANIE BEZKOŁNIERZOWE W KAŻDYM STYLU

Rozwiązanie bezkołnierzowe znajdziemy w kilkunastu kolekcjach marki Cersanit. Technologia bezkołnierzowa znajduje zastosowanie zarówno miski zawieszane, jak i WC kompakty. Są wśród nich m.in. CITY Oval i CASPIA o opływowych kształtach oraz zgeometryzowane miski Como. Bezkołnierzowa miska zawieszana i WC kompakt z kolekcji Easy to z kolei połączenie innowacyjnej, sprzyjającej higienie formy i wyjątkowych powłok dodatkowo chroniących powierzchnię przed zanieczyszczeniami. Inne kolekcje, w których znajdziemy miski zawieszane z technologią bezkołnierzową, to: CREACASPIA, CITY, EASY, CARINA, COLOUR, COMO i PARVA. W przypadku WC kompaktów CleanOn są one dostępne w kolekcjach: CARINA, EASY, CITY, COLOUR, PARVA, ARTECO. Nie zapominamy także o osobach starszych i ograniczonych ruchowo. W trosce o ich komfort stworzyliśmy specjalistyczny kompakt i miskę zawieszaną Etiuda,  gdzie zastosowano rozwiązania ułatwiające bezpieczne korzystanie z łazienki bez pomocy innych.

GWARANCJA NAJWYŻSZEJ CZYSTOŚĆI

Spłukiwanie toalety nigdy dotąd nie było tak skuteczne, a zachowanie czystości tak proste. Technologia CleanOn poprawia komfort codziennego życia, co przekłada się też na nasze zdrowie i oszczędność czasu. Marka Cersanit daje na ceramikę w bezkołnierzowym systemie 10 lat gwarancji – gwarancji dobrej jakość i trwałości.

Zobacz kolejne aktualności

Gdzie kupić nasze produkty