Lista produktów do porównania jest obecnie pusta.
Produkt
Cena
Lista wybranych przez Ciebie produktów jest obecnie pusta.
Produkt
Cena
Ilość
Suma
Suma wartości produktów {{ showPrice(priceSum) }} zł

CITY by Cersanit - meble modułowe do łazienki

CITY BY CERSANIT – MEBLE MODUŁOWE DO ŁAZIENKI

Łazienka powinna być funkcjonalna – to jedno z najczęstszych określeń, charakteryzujących to wnętrze. Jest w nim wiele prawdy, ponieważ na co ci łazienka, która jest piękna i stylowa, ale nie mieszczą się w niej środki czystości i brakuje miejsca na rzeczy do prania? Projektując swoją łazienkę przede wszystkim postaw więc na to, by była użyteczna i dopasowana do potrzeb twojej rodziny. Zobacz, jak zrobić to z kolekcją mebli modułowych CITY by Cersanit!

DLACZEGO WARTO POSTAWIĆ NA MEBLE MODUŁOWE DO ŁAZIENKI?

Meble modułowe CITY by Cersanit to kolekcja wyposażenia łazienkowego, w skład której wchodzą różne elementy, które możesz łączyć ze sobą w dowolnych konfiguracjach. Elementy te to po prostu moduły. Nasza kolekcja jest szeroka, ale nie oznacza to, że musisz kupić wszystkie meble! Wybierasz i kupujesz tylko te, których potrzebujesz do swojej łazienki. Dlaczego warto wybrać meble modułowe do łazienki?

 • Meble dopasowujesz do wymiarów swojej łazienki i do potrzeb swojej rodziny. Kupujesz tylko to, czego potrzebujesz!
 • Wygodnie i bez stresu urządzisz z nimi małą łazienkę. Gotowe komplety mebli najczęściej nie mieszczą się w niewielkich łazienkach, a meble na wymiar to kosztowna i czasochłonna inwestycja.
 • Sprytne schowki w meblach modułowych CITY by Cersanit (np. wysoki słupek, w którym zmieści się mop czy dwudzielny kosz na pranie) pozwalają ci schować wszystkie przedmioty, które zaburzają porządek i tworzą w łazience chaos. To szczególnie istotne w małych łazienkach, w których każda rzecz leżąca na wierzchu optycznie zmniejsza przestrzeń.
 • Kupując szafki z kolekcji modułowej, łatwo odświeżysz swoje wnętrze albo zmienisz jego aranżację, gdy obecna ci się znudzi. Wystarczy, że dokupisz jeden element z kolekcji, zamienisz szafki wiszące na stojące czy front meblowy na lustrzany, a łazienka zyska nowy wygląd.

Szafki łazienkowe modułowe CITY by Cersanit cechuje minimalistyczny, postindustrialny design, dzięki sprawdzają się w łazienkach zaaranżowanych w różny sposób.

MEBLE ŁAZIENKOWE MODUŁOWE – CO WCHODZI W SKŁAD KOLEKCJI CITY BY CERSANIT?

Kolekcja mebli modułowych CITY by Cersanit została zaprojektowana w taki sposób, by można było dzięki niej kompleksowo urządzić łazienkę – zarówno dużą, jak i małą. Myślą przewodnią kolekcji jest to, aby z jej pomocą zaaranżować wnętrze ze świetnie zorganizowana przestrzenią, czyli takie, w którym wszystko ma swoje miejsce. W kolekcji znajdziesz następujące meble łazienkowe modułowe:

 • szafki wyposażone w dwie pojemne szuflady dla umywalek meblowych lub do wykorzystania jako elementy podblatowe,
 • wiszące szafki lustrzane, które spełnią funkcję lustra oraz miejsca do przechowywania drobnych kosmetyków,
 • szafki wiszące z frontem meblowym będące podręcznym miejscem na umieszczenie niewielkich kosmetyków,
 • otwarty moduł podblatowy z półką, dzięki któremu otrzymujesz dodatkowe miejsce na akcesoria łazienkowe,
 • szafki do zabudowy pralki z drzwiami lub otwarte, które zapewnią estetyczne miejsce na sprzęt AGD,
 • szafkę z dwudzielnym, w pełni wysuwalnym koszem na pranie, pozwalającym na łatwą segregację brudnych ubrań,
 • praktyczny i pojemny słupek łazienkowy, w którym możesz przechować np. mopa,
 • blaty w 18 długościach do wyboru – od 100 do 190 cm, na których możesz zamontować umywalkę lub postawić podręczne drobiazgi i kosmetyki,
 • meblowe ścianki boczne, które w harmonijny sposób wykończą moduły meblowe.

Kolekcja jest szeroka, dlatego z pewnością wybierzesz z niej te elementy, bez których twoja łazienka nie będzie kompletna. Jak je połączysz, zależy wyłącznie od twojej wyobraźni i potrzeb twojej rodziny!

MODUŁOWE MEBLE ŁAZIENKOWE – MAKSYMALNE WYKORZYSTANIE PRZESTRZENI W MAŁYM WNĘTRZU

Kolekcja modułowa CITY by Cersanit to rozwiązanie doskonałe do małych łazienek. To one są najbardziej problematyczne, ponieważ najczęściej są nieustawne, brakuje w nich miejsca na podstawowe akcesoria łazienkowe, a gotowe komplety mebli po prostu są zbyt duże. Szafki modułowe do łazienki dają możliwość wyboru poszczególnych elementów kolekcji, dzięki czemu nie musisz zastanawiać się, co zrobisz z meblami kupionymi jako komplet, z których nie wszystko się do łazienki zmieściło.

Kolekcja CITY by Cersanit zawiera zarówno meble stojące, jak i szafki wiszące. Dzięki temu, możesz wykorzystać przestrzeń maksymalnie, zestawiając ze sobą na przykład szafkę podumywalkową, wiszącą szafkę z lustrem (dzięki temu nie musisz oddzielnie kupować lustra!) i wysoki, pojemny słupek. Taka konfiguracja sprawia, że mebli jest w łazience stosunkowo niewiele, a miejsca do przechowywania sporo.

Modułowe meble łazienkowe

Modułowe meble łazienkowe

MEBLE MODUŁOWE W DUŻEJ ŁAZIENCE? JAK NAJBARDZIEJ!

Szafki łazienkowe modułowe sprawdzają się doskonale w małych łazienkach, co nie oznacza, że nie można wykorzystać ich również na dużej przestrzeni. Wręcz przeciwnie! Różne moduły dają nieograniczone możliwości konfigurowania ich i tworzenia ciekawych aranżacji. W dużej łazience możesz postawić na dłuższy blat, który będzie pełnił nie tylko funkcje praktyczną, ale i ozdobną. W przestronnych wnętrzach nie musisz oszczędzać przestrzeni, zatem umywalka nablatowa, nawet w większym rozmiarze, postawiona na długim blacie będzie wyglądać stylowo i nowocześnie. Kolekcja modułowa CITY by Cersanit zawiera także podblatowe szafki otwarte, które uzupełnione eleganckimi ręcznikami czy artykułami dekoracyjnymi, będą wyglądały po prostu stylowo.

Meble modułowe w dużej łazience

Meble modułowe do łazienki to rozwiązanie uniwersalne, które możesz zastosować niezależnie od przestrzeni łazienkowej, jaką posiadasz. Sprawdzą się wszędzie tam, gdzie nie ma miejsca na nadmiar mebli, a produktów do przechowywania jest sporo. Są funkcjonale, ale nie brakuje im przy tym designu! Zobacz, jak wygodnie i stylowo możesz urządzić łazienkę z kolekcją mebli modułowych CITY by Cersanit.

Aranżacje, inspiracje - CITY by Cersanit

Zobacz kolejne porady w tej kategorii

Gdzie kupić nasze produkty