Lista produktów do porównania jest obecnie pusta.
Produkt
Cena
Lista wybranych przez Ciebie produktów jest obecnie pusta.
Produkt
Cena
Ilość
Suma
Suma wartości produktów {{ showPrice(priceSum) }} zł

Szafka na pralkę - estetyczna i praktyczna zabudowa pralki

Zabudowa pralki i suszarki – zalety takiego rozwiązania

Pralka to podstawowy sprzęt AGD, bez którego chyba nikt już nie wyobraża sobie funkcjonowania. Choć pralek na rynku jest mnóstwo, trzeba przyznać, że ich design często nijak ma się do tego, jak chcesz zaaranżować łazienkę. Owszem, są pralki czarne, białe, szare, bardziej i mniej nowoczesne, natomiast to wciąż masywny sprzęt AGD, który bardzo rzuca się w oczy. Jak więc pogodzić konieczność posiadania pralki z chęcią urządzenia pięknej łazienki? To proste – zabudowując ją szafką z kolekcji CITY by Cersanit!

SZAFKA NA PRALKĘ I SUSZARKĘ - ZALETY TAKIEGO ROZWIĄZANIA

Pralka to podstawowy sprzęt AGD, bez którego niewątpliwie ciężko byłoby sobie poradzić. Niestety, nie zawsze łatwo jest znaleźć model, który pasuje wielkością, wyglądem i parametrami do twoich potrzeb. Nie ma co ukrywać, że o ile głośniki, telewizor czy sprzęt grający występują w różnych wzorach, kolorach i niejednokrotnie dodają wnętrzom stylu, o tyle pralka… zwykle psuje całą aranżację. Ratunkiem jest wtedy zabudowa. Szafkę na pralkę znajdziesz w kolekcji CITY by Cersanit. Jakie zalety ma takie rozwiązanie?

  • Dzięki zabudowie, możesz całkowicie zakryć pralkę/suszarkę. Wykorzystując zabudowę z drzwiami, ukrywasz sprzęt, a jednocześnie masz do niego łatwy dostęp. Od teraz łazienka retro czy klasyczna z nowoczesną pralką nie są już problemem!
  • Zyskujesz miejsce na blacie. Szafka na pralkę wykończona jest blatem, takim jak reszta mebli łazienkowych z kolekcji CITY by Cersanit,  zatem zabudowana pralka jest po prostu przedłużeniem blatu. Dzięki temu zyskujesz dodatkowe miejsce!

Urządzasz spójną łazienkę. Możesz wybrać szafkę łazienkową na pralkę z zakrytym lub odkrytym frontem, w zależności od tego, jak jest ci wygodniej. Całkowite zakrycie pralki szczególnie często wybierają osoby, którym zależy na spójnym wyglądzie łazienki. To świetne rozwiązanie również dla miłośników surowych, minimalistycznych wnętrz.

SZAFKA DO ZABUDOWY PRALKI - JAKIE SĄ MOŻLIWOŚCI?

W kolekcji CITY by Cersanit jednym z modułów jest właśnie szafka łazienkowa na pralkę. To gotowe rozwiązanie, dzięki któremu ukryjesz pralkę i zyskasz dodatkowe miejsce na blacie. Kolekcja City pozwala na funkcjonalne urządzenie łazienki, o czym świadczy na przykład wprowadzenie do niej takiego rozwiązania. Dzięki temu nie musisz dodatkowo umawiać się ze stolarzem, by dopasował zabudowę do twojego sprzętu AGD albo samodzielnie wymyślać sposobów na jego zasłonięcie. Co więcej, jeśli zdecydujesz się na zabudowę pralki dopiero po pewnym czasie od urządzania łazienki, wciąż będzie możliwość dokupić szafkę łazienkową na pralkę zgodną z konceptem całej łazienki.

Jakie opcje zabudowy pralki daje kolekcja CITY by Cersanit?

  • Szafka na pralkę otwarta, czyli bez frontu. Zyskujesz dodatkowy blat, natomiast przód pralki jest odsłonięty.
  • Szafka na pralkę z drzwiami, czyli z frontem. Zyskujesz dodatkowy blat, a pralka jest niewidoczna, ponieważ zasłaniają ją drzwi. Dostęp do niej jest mimo tego osłonięcia bardzo łatwy.

Szafka do zabudowy pralki z drzwiami – city by cersanit

Tak, jak cała kolekcja, szafka dostępna jest w kolorze białym oraz w odcieniu dębu.

PRALKA W ZABUDOWIE - O CZYM PAMIĘTAĆ?

Pralka w zabudowie to świetne rozwiązanie dla wszystkich estetów, którym wizja widocznego w łazience sprzętu zaburza całą radość z urządzania. Można zlecić wykonanie takiej zabudowy stolarzowi, ale wiąże się to z długim czasem oczekiwania i najczęściej wysokim kosztem. Gotowa zabudowa pralki w postaci szafki to szybsze rozwiązanie, dostępne „od ręki”. Dzięki temu łazienka od razu wygląda spójnie i estetycznie.

Pralka w zabudowie

Zanim jednak wybierzesz się do sklepu po nową pralkę i zamówisz zabudowę, pamiętaj o kilku kwestiach. Przede wszystkim zrób dokładne pomiary. Pralka musi być nieco mniejsza niż zabudowa, ponieważ w trakcie prania, a szczególnie wirowania może się poruszać. Z tego względu potrzebuje trochę przestrzeni. Pralka do zabudowy musi być także otwierana z przodu, a nie od góry.

Zabudowanie pralki to doskonały sposób na to, by ukryć sprzęt AGD, który nie zawsze pasuje do aranżacji łazienki. Zabudowa daje także możliwość zwiększenia powierzchni blatu, która jest szczególnie cenna w małych łazienkach!

SZAFKA Z PRALKĄ - ARANŻACJE, POMYSŁY

Zobacz kolejne porady w tej kategorii

Gdzie kupić nasze produkty