Lista produktów do porównania jest obecnie pusta.
Produkt
Cena
Lista wybranych przez Ciebie produktów jest obecnie pusta.
Produkt
Cena
Ilość
Suma
Suma wartości produktów {{ showPrice(priceSum) }} zł

Koncepty płytek ceramicznych inspirowanych drewnem
Odkryj piękno płytek drewnopodobnych


NATURAL RHYTHM jest dla wszystkich miłośników niebanalnych i nieoczywistych wnętrz, zawierający kompletny wachlarz gresów inspirowanych pięknem drewna w kolekcjach: ORGANIC WOOD, WOODLAND oraz I LOVE WOOD. Płytki z konceptów nawiązujących do przyrody, nadadzą unikalny charakter każdej przestrzeni oraz zapewnią wyjątkową bliskość z naturą. Po powrocie do domu potrzebujemy odpoczynku oraz wyciszenia – odpowiedni wystrój odgrywa tutaj znaczącą rolę, a nic tak nie relaksuje jak obcowanie z przyrodą. Płytki z esencją wzoru drewna, nie tylko pozwolą wyrazić swój indywidualny styl, lecz również stworzą w mieszkaniu oazę harmonii i spokoju - miejsca, do którego z chęcią powracamy. Gresy z rysunkiem drewna idealnie sprawdzą się w każdym wnętrzu, od rustykalnego aż po nowoczesne, zapewniając mu ponadczasowy design. Co więcej, w towarzystwie dodatków, ciepłych lub stonowanych barw, nie zdominują przestrzeni, lecz utworzą z niej spójną całość. Nie potrzeba wiele, aby stworzyć niepowtarzalną aranżację wnętrza – wystarczy odpowiedniodobrana kolekcja, która będzie cieszyć oko przez lata.

płytki drewnopodobne - organic wood

ORGANIC WOOD to wyjątkowy koncept płytek gresowych rektyfikowanych, inspirowanych prawdziwym drewnem, posiadający największy format w ofercie Cersanit (19,8 × 119,8 cm). Kolekcję wyróżnia różnorodność wzorów, antypoślizgowość oraz trwałość przez długie lata. Wysokie parametry gresu oraz niepowtarzalny design pozwalają na użytkowanie płytek zarówno w domowym zaciszu, jak i komercyjnych przestrzeniach. Wszędzie tam, gdzie kolekcja Organic Wood zostanie zastosowana,z pewnością stanie się gwiazdą aranżacji.

W całości intrygujący koncept


WOODLAND stanowi kwintesencję piękna naturalnego drewna w formacie 18,5 × 59,8 cm. Różnorodne odsłony rysunków i kolory drewna tworzą w pomieszczeniu prawdziwy klimat obcowania z przyrodą. W kolekcji dostępny jest między innymi orzech amerykański, dąb lub sosna, a ich wyjątkowość potęgują odzwierciedlone cechy charakterystyczne, możliwe dzięki niepowtarzalnemu designowi płytek. Kolorystyka gresów została stworzona z myślą o różnych wnętrzach i gustach.
Do wyboru mamy: ciepłe i zimne beże, brązy, szarości oraz biel. Uniwersalność płytek umożliwia położenie ich zarówno na podłodze, jak i ścianie.

i love wood - wood concept - płytki drewnopodobne

Kolekcja I LOVE WOOD

W formacie 18,5 × 59,8 cm charakteryzuje się różnorodnością wzorów i kolorów. Znajdziemy tu jasne tonacje, ciemne i nasycone kolory oraz chłodne i eleganckie odcienie brązu. Szeroki wachlarz propozycji zapewnia duże możliwości aranżacyjne, odpowiadające na indywidualne potrzeby. Trwałość i odporność płytek umożliwia wykorzystanie ich w każdej przestrzeni. I Love Wood to kolekcja obrazująca to, co w drewnie najpiękniejsze i wyjątkowe. Ułożona na podłodze daje naturalny efekt drewnianych desek.

Potrzebujesz więcej informacji?

Potrzebujesz więcej informacji?

Zobacz kolejne porady w tej kategorii

Gdzie kupić nasze produkty