Lista wybranych przez Ciebie produktów jest obecnie pusta.
Produkt
Cena
Ilość
Suma
Suma wartości produktów {{ showPrice(priceSum) }} zł
Lista produktów do porównania jest obecnie pusta.
Produkt
Cena

O firmie

Informacje o grupie

Cersanit S.A. to dynamicznie rozwijająca się grupa kapitałowa, działająca na międzynarodowym rynku płytek ceramicznych i kompleksowego wyposażenia łazienek. W skład Grupy Cersanit wchodzą renomowane europejskie marki: Cersanit, Opoczno, Meissen Keramik i Pilkington's.

Oferta produktowa marek Cersanit dociera do wszystkich państw Unii Europejskiej, na rynki Europy Wschodniej, Bliski Wschód, a także do krajów Azji Środkowej i Afryki Północnej. Dzięki rozbudowanej strukturze, Grupa Cersanit jest w stanie szybko reagować na regionalne wyzwania i dostosować swoje portfolio do lokalnej specyfiki. Zapewnia sprawną i profesjonalną obsługę Klienta na całym obszarze swojego działania. 

Cersanit w liczbach

5500
Pracowników
4
głównych marek
7
fabryk na świecie

Nasze główne marki

Cersanit jest znaną i cenioną marką wyposażenia łazienek nie tylko w Polsce, ale i za granicą.  Jako jedyna oferuje swoim Klientom tak szeroki asortyment i gotowe, kompleksowe rozwiązania do łazienek, łączące w sobie funkcjonalność, wygodę, wysoką jakość i dobry styl. Cersanit korzysta z najnowszej wiedzy technologicznej i przekłada ją na innowacyjne rozwiązania, które dostarcza swoim konsumentom. W ramach oferowanych kolekcji wprowadza szereg pomysłów funkcjonalnych, które ułatwiają utrzymanie czystości i zapewniają higienę na najwyższym poziomie. Występuje w roli doradcy, który podpowiada jak urządzić wnętrze w optymalny sposób i proponuje rozwiązania, które będą przyjazne zarówno na etapie urządzania, jak i użytkowania.

Opoczno od wielu lat inspiruje do tworzenia wnętrz o niepowtarzalnym stylu. Płytki tworzone przez markę charakteryzuje różnorodność wzorów, kolorów i struktur, pozostając w zgodzie z międzynarodowymi trendami w wystroju wnętrz. Marka Opoczno skupia się zarówno na walorach estetycznych, jak i na nieustannym rozwoju technologii produkcji. Wysoka jakość produktów i innowacje w zakresie tworzenia produktów sprawiły, że Opoczno znajduje się w czołówce producentów płytek ceramicznych.

Główne cechy produktów marki to jakość, innowacyjne technologie i ponadczasowy design. Meissen Keramik jest jednym z najstarszych producentów płytek w Niemczech. Już od ponad 150 lat stara się podążać za oczekiwaniami klientów, nieustannie proponując świeże rozwiązania w zakresie wzornictwa i jakości.

Szeroka gama dostępnych rozwiązań ściennych i podłogowych powoduje, że marka zaspokaja potrzeby szerokich rzesz konsumentów. Pilkington’s to skrojone na miarę rozwiązania dla wnętrz w konkurencyjnych cenach. Dobre rozumienie potrzeb klientów, duże możliwości produkcyjne i dystrybucyjne sprawiają, że marka cieszy się dużym zainteresowaniem.  

Marka MITO Cersanit Group to szeroka gama wysokiej jakości produktów do kompleksowego wyposażenia łazienki w atrakcyjnych cenach. Sprawny serwis i przemyślane rozwiązania oferowane przez rzetelną markę połączone z estetyką i dużymi możliwościami aranżacyjnymi sprawiają, że oferowane produkty trafią w gusta szerokiego grona odbiorców.

Gdzie kupić nasze produkty