Lista produktów do porównania jest obecnie pusta.
Produkt
Cena
Lista wybranych przez Ciebie produktów jest obecnie pusta.
Produkt
Cena
Ilość
Suma
Suma wartości produktów {{ showPrice(priceSum) }} zł

Łazienka w stylu spa – jak ją urządzić?

 

Łazienka już dawno przestała być kojarzona z pomieszczeniem służącym wyłącznie pielęgnacji i dbałości o higienę. Coraz częściej jest miejscem, w którym chcemy odpocząć i zrelaksować się po pracowitym dniu. Dlatego bardzo popularne stają się łazienki aranżowane na wzór salonów spa. Jak to zrobić? Oto kilka cech, jakie powinna posiadać łazienka w stylu spa.

 

Wygoda I Bezpieczeństwo

Marka Cersanit zapewnia kompleksowo wyposażone systemy do zabudowy podtynkowej AQUA, które odznaczają się doskonałą jakością i najwyższą funkcjonalnością oraz gwarantują bezpieczne i bezawaryjne użytkowanie. Dlaczego warto wybrać systemy spłukujące AQUA?

 
Marka Cersanit zapewnia kompleksowo wyposażone systemy do zabudowy podtynkowej

25lat

dostępności części zamiennych

25 LAT DOSTĘPNOŚCI CZĘŚCI ZAMIENNYCH

Stelaż podtynkowy to element wyposażenia łazienki, który ma spełniać swoją funkcję przez wiele lat. Naprawa elementów podtynkowych może wzbudzać wiele obaw i stresu związanego z zakresem wykonywanych prac instalacyjnych i koniecznością znalezienia pasujących elementów. Wybór stelaża AQUA zapewnia dostępność do części zamiennych przez 25 lat. Dzięki temu wyeksploatowaną część produktu można szybko i sprawnie wymienić na nową, samemu lub przy wsparciu profesjonalisty. Co ważne, wszystkie prace serwisowe odbywają się przez wygodny otwór rewizyjny i nie wymagają rozkuwania ściany.

10lat

gwarancji na wszystkie elementy stelaża

10 LAT GWARANCJI NA WSZYSTKIE ELEMENTY STELAŻA

Produkty AQUA charakteryzują się trwałością, najlepszą jakością i bezawaryjnym funkcjonowaniem. Wszystkie elementy stelaża posiadają 10 lat gwarancji. W trosce o najwyższy poziom oferowanych rozwiązań stelaże przechodzą ścisłą kontrolę na każdym etapie produkcji. Prace wykonywane są w polskich fabrykach z wykorzystaniem polskich komponentów. Wszystkie wyroby posiadają stosowne atesty i aprobaty techniczne oraz certyfikaty wydawane przez polskie i europejskie instytucje. To sprawia, że oddajemy w ręce naszych Klientów produkty pewne, o najwyższym standardzie wykonania.

 

 

 

Wybierz odpowiednią kolorystykę

Pierwszym krokiem do stworzenia SPA w łazience jest odpowiednie dobranie kolorystyki. Wybierz stonowane, delikatne kolory, takie jak pastele czy odcienie bieli, które sprzyjają atmosferze relaksu. Unikaj intensywnych barw, które mogą działać pobudzająco.

 

Naturalne materiały

W łazience w stylu spa dużą rolę odgrywają inspiracje naturalnymi materiałami, które pomagają się wyciszyć i przywodzą na myśl odpoczynek na świeżym powietrzu. Niestety drewno czy kamień są stosunkowo drogie i trudne do utrzymania w pomieszczeniu, w którym nieustannie panuje wilgoć. Dlatego warto zastąpić je płytkami ceramicznymi imitującymi ich strukturę i wygląd.

 

 

Królowa łazienki w stylu spa – wanna

Królowa łazienki w stylu spa – wanna

Kąpiel w wygodnej wannie pełnej ciepłej wody z dodatkiem pobudzających zmysły olejków eterycznych – czy może być coś bardziej odprężającego? Nic dziwnego, że elementem must have każdej łazienki przypominającej salon odnowy biologicznej jest wanna. Odpowiednio dobrana sprawi, że będziemy mogli odpocząć i w pełni korzystać z relaksujących wieczornych kąpieli. Dlatego przy jej wyborze warto zadbać, by wanna miała ergonomiczny kształt z profilowanym podparciem pleców i ramion, które pozwoli nam się odprężyć.

 

 

Rośliny i naturalne elementy

Wprowadź do swojej łazienki rośliny i naturalne elementy, które tworzą spokojną atmosferę. Rośliny nie tylko oczyszczają powietrze, ale także nadają wnętrzu harmonii. Dodatkowo, zadbaj o obecność kamieni, muszli czy drewnianych akcentów, które wprowadzą do wnętrza elementy natury.

 

Oświetlenie

Odpowiednie oświetlenie odgrywa kluczową rolę w atmosferze SPA. Wybierz ciepłe, subtelne światło, które łagodnie rozświetli przestrzeń. Możesz rozważyć także wykorzystanie świec lub lampionów, aby dodać przytulności i romantyzmu.

 

 

Zadbajmy o szczegóły

Zadbajmy o szczegóły

Na charakter danego wnętrza ogromny wpływ mają również z pozoru nieistotne detale. Odpowiednia barwa światła, naturalna kolorystyka, geometryczne kształty ceramiki, rośliny – to wszystko pozwoli nam zbudować odpowiedni nastrój i sprawić, że w łazience poczujemy prawdziwy klimat salonu spa. Doskonałym uzupełnieniem całości będą również bambusowe dodatki, koszyki, świece zapachowe czy kamienne mydelniczki.

Zobacz kolejne porady w tej kategorii

Gdzie kupić nasze produkty