Lista wybranych przez Ciebie produktów jest obecnie pusta.
Produkt
Cena
Ilość
Suma
Suma wartości produktów {{ showPrice(priceSum) }} zł
Lista produktów do porównania jest obecnie pusta.
Produkt
Cena

Ceramika i wyposażenie

Kolekcje łazienkowe
meble łazienkowe
umywalki i postumenty
wc, bidety i pisuary
stelaże i przyciski
wanny
kabiny prysznicowe
odpływy liniowe
brodziki prysznicowe
armatura
produkty specjalne

Kolekcje łazienkowe

Jedna seria, wiele możliwości
Jesteśmy przekonani, że łazienka musi być wyjątkowa, dlatego przygotowaliśmy ofertę kompletnych serii, dzięki którym urządzisz wnętrze dostosowane do indywidualnych potrzeb i gustu. Wszystkie elementy naszych linii są spójne, dzięki czemu możesz je swobodnie komponować...

umywalki i postumenty

Twoja wymarzona łazienka z umywalką Cersanit.
Daj się ponieść wyobraźni i stwórz swoją własną przestrzeń, w której poczujesz się wyjątkowo. Niezależnie od tego, czy remontujesz mieszkanie, czy budujesz dom swoich marzeń, zawsze możesz liczyć na naszą pomoc w wyborze najlepszej umywalki.

wc, bidety i pisuary

Innowacyjne rozwiązania do Twojej łazienki
Seria ceramiczna z bogatym wyborem toalet kompaktowych, misek do montażu naściennego bidetów i pisuarów to propozycja, która stanowi kompletną ofertę dla każdej łazienki.

wanny

Sprawdzone rozwiązania, maksymalny komfort
Łazienka to miejsce relaksu i wypoczynku, którego serce stanowi wanna. Dla marki Cersanit Twój komfort jest najważniejszy, dlatego zaprojektowaliśmy wanny dopasowane do Twoich potrzeb.

kabiny prysznicowe

Poznaj strefę prysznica według Cersanit.
Wygodna kabina prysznicowa to szybki sposób na orzeźwiający prysznic. Wybierz gotową kabinę lub stwórz własny zestaw wybierając poszczególne elementy spośród drzwi i ścianek kabinowych.

brodziki prysznicowe

Wysoka wytrzymałość akrylu plus estetyczny wygląd.
Funkcjonalne brodziki prysznicowe TAKO oraz TAKO SLIM dzięki dostępności w różnych kształtach i wymiarach pozwalają na idealnie dopasowanie do kabiny prysznicowej.

armatura

Piękno zaklęte w szczegółach
Idealna łazienka to taka, która łączy piękno z funkcjonalnością. Ta filozofia towarzyszyła nam przy tworzeniu serii armatury łazienkowej przeznaczonej dla wszystkich osób poszukujących niebanalnych rozwiązań, w których decydującą rolę grają detale.

produkty specjalne

Funkcjonalność odkryta na nowo
Seria produktów specjalnych to linia, projektowana zgodnie z ideą wygodnej i praktycznej łazienki, dedykowanej wszystkim tym, dla których każdy dzień jest wyzwaniem.

Gdzie kupić nasze produkty