Lista produktów do porównania jest obecnie pusta.
Produkt
Cena
Lista wybranych przez Ciebie produktów jest obecnie pusta.
Produkt
Cena
Ilość
Suma
Suma wartości produktów {{ showPrice(priceSum) }} zł

Jak zamontować WC kompakt?

Jak zamontować WC kompakt CERSANIT? Jakich potrzebujemy narzędzi do montażu WC kompaktu? Jak dokonać pomiaru przy montażu WC kompaktu? Jak zamontować deskę toaletową?

Film instruktażowy pokazujący praktyczne porady dotyczące montażu WC kompaktu. Dowiesz się jak krok po kroku samemu zamontować w łazience WC kompakt,  jak poprawnie wykonać pomiar przed montażem, jakich potrzebujesz narzędzi oraz jaki komplet części montażowych będzie niezbędny do prawidłowej instalacji. Pokazujemy jak połączyć miskę WC ze zbiornikiem na wodę i jak podłączyć doprowadzenie wody do zbiornika. Na koniec dowiesz się, jak przymocować kompakt do podłogi tak, aby był stabilny i służył nam przez wiele lat. Nasz praktyczny poradnik pokazuje montaż WC kompaktu CITY z funkcjonalną, oszczędną i ekologiczną technologią bezkołnierzową CleanOn.

WC kompakty dostępne w technologii CleanOn to ceramika o gładkich powierzchniach i opływowych wewnętrznych kształtach, gdzie trudno dostępne powierzchnie zostały zastąpione rozwiązaniem bezkołnierzowym.

Zobacz kolejne porady w tej kategorii

Gdzie kupić nasze produkty