Lista produktów do porównania jest obecnie pusta.
Produkt
Cena
Lista wybranych przez Ciebie produktów jest obecnie pusta.
Produkt
Cena
Ilość
Suma
Suma wartości produktów {{ showPrice(priceSum) }} zł

FRESH SYSTEM - prosty sposób na świeżość i higienę w toalecie

FRESH SYSTEM - prosty sposób na świeżość i higienę w toalecie


Stelaż podtynkowy z rozwiązaniem FRESH SYSTEM wyposażony jest w specjalny koszyczek przystosowany do kostek odświeżających. System ten umieszczony został wewnątrz zbiornika na wodę. Włożona do koszyczka kostka, rozpuszczana jest powoli, odświeżając toaletę wraz ze spłukiwaniem wody. System ten jest idealnym rozwiązaniem w powiązaniu z bezkołnierzową technologią CleanOn, gdzie brak kołnierza nie wyklucza stosowania środków odświeżających. To kompletne, nowoczesne rozwiązanie gwarantujące kompleksową higienę w toalecie.
 

FRESH SYSTEM jest prosty w użytkowaniu i możliwy do uruchomienia w zaledwie 3 krokach:

  1. Po zdjęciu płytki przycisku spłukującego mamy łatwy i szybki dostęp do FRESH SYSTEMU, gdzie na specjalnie wyprofilowanym podajniku umieszczamy kostkę odświeżającą.
  2. Kostka odświeżająca wpada do koszyczka i powoli rozpuszcza się w wodzie.
  3. Po uruchomieniu przycisku spłukującego, woda ze zbiornika wraz z substancjami czynnymi z rozpuszczanej kostki odświeżającej skutecznie obmywa wewnętrzne powierzchnie miski zawieszanej, gwarantując idealną czystość i świeżość toalety.

Odświeżający FRESH SYSTEM jest dostępny w stelażach AQUA 92, 72, 52, 42, 22. Dzięki temu możemy wybrać stelaż dopasowany do naszych potrzeb.

Zobacz kolejne porady w tej kategorii

Gdzie kupić nasze produkty