Lista produktów do porównania jest obecnie pusta.
Produkt
Cena
Lista wybranych przez Ciebie produktów jest obecnie pusta.
Produkt
Cena
Ilość
Suma
Suma wartości produktów {{ showPrice(priceSum) }} zł

TECH LINE - stelaże podtynkowe oraz przyciski spłukujące

Stelaże podtynkowe TECH LINE

 

FUNKCJONALNA I ESTETYCZNA TOALETA

Stelaże podtynkowe TECH LINE OPTI oraz ultra wąskie TECH LINE BASE pozwolą zaoszczędzić nam dostępną przestrzeń, co bezpośrednio przełoży się na większą swobodę aranżacyjną łazienki. Wybór stelaża z miską zawieszaną ułatwia także zachowanie czystości – gwarantuje to bezpośredni dostęp do posadzki pod toaletą. Łącząc tak zaawansowaną funkcjonalność z zachowaniem minimalistycznej estetyki wnętrza, sprawia, że stelaże podtynkowe będą strzałem w dziesiątkę dla wszystkich osób planujących remont swojej łazienki. Stylistycznym i praktycznym uzupełnieniem stelaży będą z kolei dedykowane przyciski spłukujące – OPTI oraz BASE.

WYGODA PŁYNĄCA Z DETALI

Stelaże podtynkowe TECH LINE OPTI kompatybilne z miskami StreamOn, CleanOn oraz kołnierzowymi są tym, czego potrzebuje każda nowoczesna łazienka – do tego montaż może zostać przeprowadzony przez jedną osobę. Oprócz znacznego zaoszczędzenia przestrzeni i utrzymania minimalistycznej estetyki naszej łazienki, stelaże CERSANIT oferują szereg praktycznych rozwiązań. Możliwość regulacji ilości spuszczanej wody, ciche zawory, izolacja styropianowa, czy FRESH SYSTEM, czyli specjalny koszyczek do kostek odświeżających, który gwarantuje higienę na dłużej – wszystko, aby dostarczyć jak najwyższą jakość użytkową.

 

POZNAJ WSZYSTKIE ZALETY STELAŻA PODTYNKOWEGO TECH LINE OPTI

POZNAJ WSZYSTKIE ZALETY STELAŻA PODTYNKOWEGO TECH LINE

 

SYSTEM MOCOWANIA QUICK FIX 360

 • Uchwyty typu QUICK FIX mają możliwość obrotu wokół własnej osi o 360° co umożliwia łatwe dostosowanie podczas montażu stelaża.
 

ekonomiczne spłukiwanie: 2/4; 3/5; 3/6 L

 • W zbiorniku zamontowano mechanizm pozwalający na regulację ilości spłukiwanej wody. W zależności od potrzeb mamy do wyboru system 2/4, 3/5 lub 3/6 L.
 

CICHE NAPEŁNIANIE

 • Stelaż podtynkowy został wyposażony w rozwiązania - cichy zawór napełniający
  i izolację styropianową, które redukują szum podczas napełniania zbiornika do minimum.
 

FRESH SYSTEM
 

 • Stelaż podtynkowy z rozwiązaniem FRESH SYSTEM wyposażony jest w specjalny koszyczek przystosowany do kostek odświeżających. To kompletne, nowoczesne rozwiązanie gwarantujące kompleksową higienę w toalecie.
 

PŁYNNA REGULACJA GŁĘBOKOŚCI KOLANA ODPŁYWOWEGO

 • Kolano odpływowe posiada płynny system regulacji głębokości co daje elastyczność w instalacji w zależności od umiejscowienia otworu odpływowego w łazience.
 

ŁATWY MONTAŻ PRZEZ JEDNĄ OSOBĘ - HAMULEC W STOPIE

 • Mechanizm wewnątrz stopy stelaża podtynkowego ułatwia wygodne, szybkie
  i stabilne ustawienie stelaża na wybranej wysokości. Dzięki hamulcowi stelaż nie opada co umożliwia wygodną i bezpieczną instalację przez jedną osobę.

RÓŻNORODNOŚĆ DESIGNU I NIEZAWODNA FUNKCJONALNOŚĆ

Przyciski spłukujące OPTI dedykowane do stelaży z tej samej serii, z wyborem kształtu klawiszy oraz koloru. Do wyboru mamy cztery rodzaje geometrycznych klawiszy: okrągłe lub prostokątne w trzech opcjach oraz dostępną kolorystykę: chrom błyszczący lub czarny matowy. W połączeniu z mechanicznym systemem uruchamiania spłukiwania i najwyższej jakości materiałami, otrzymujemy rozwiązanie, które nigdy nie zawodzi.

Przyciski spłukujące OPTI dedykowane do stelaży podtynkowych TECH LINE

Stelaże podtynkowe TECH LINE BASE to rozwiązanie przystosowane do mniejszych przestrzeni

ROZWIĄZANIE NA KAŻDY METRAŻ

Stelaże podtynkowe TECH LINE BASE to rozwiązanie przystosowane do mniejszych przestrzeni, bez strat na funkcjonalności. Szerokość zaledwie 35 cm pozwala na wykorzystanie w nawet najciaśniejszych łazienkach. Łącząc stelaż z miskami CleanOn lub kołnierzowymi zaoszczędzimy już ograniczone miejsce, a wbudowane mechanizmy i systemy gwarantują zadowolenie na lata. Do tego stelaż wyposażono w regulacje ilości spuszczanej wody i obrotowe stopy w 4 kierunkach co 90 stopni. Każdy detal został wykonany z najlepszych materiałów, a całość wytrzyma obciążenia nawet do 400 kg.

POZNAJ WSZYSTKIE ZALETY STELAŻA PODTYNKOWEGO TECH LINE BASE

POZNAJ WSZYSTKIE ZALETY STELAŻA PODTYNKOWEGO TECH LINE OPTI

 

ULTRA WĄSKI - TYLKO 35 CM

 • Bardzo wąski stelaż o 35 cm szerokości, pozwala na montaż nawet wtedy, gdy dysponujemy bardzo niewielką lub nietypową powierzchnią łazienki.

 

 

ekonomiczne spłukiwanie: 3/5; 3/6 L

 • W zbiorniku zamontowano mechanizm pozwalający na regulację ilości spłukiwanej wody. W zależności od potrzeb mamy do wyboru system 3/5 lub 3/6 L.
 

CICHE NAPEŁNIANIE

 • Stelaż podtynkowy został wyposażony w rozwiązania - cichy zawór napełniający
  i izolację styropianową
  , które redukują szum podczas napełniania zbiornika do minimum.
 

STOPA OBROTOWA 4 POZYCJE

 • Stopy stelaża są obrotowe w 4 kierunkach co 90 stopni. Dzięki temu instalator może wybrać jedną z pozycji, która jest najbardziej optymalna w danych warunkach.
 

WYTRZYMAŁOŚĆ NA DUŻE OBCIĄŻENIA

 • Konstrukcja stelaża jest stabilna i odporna na odkształcenia. Wytrzymuje obciążenia nawet do 400 kg.

 

Przyciski spłukujące BASE

NOWOCZESNA ESTETYKA WYRAŻONA W GEOMETRYCZNYCH KSZTAŁTACH

Przyciski spłukujące BASE dedykowane do stelaży z tej samej serii, z wyborem kształtu klawiszy oraz koloru. Do wyboru mamy dwa rodzaje geometrycznych klawiszy: okrągłe lub prostokątne oraz dostępną kolorystykę: chrom błyszczący lub elegancką biel. W połączeniu z mechanicznym systemem uruchamiania spłukiwania i najwyższej jakości materiałami, otrzymujemy rozwiązanie, które nigdy nie zawodzi. 

 

KOMPLEKSOWE ROZWIĄZANIA - ZESTAWY PODTYNKOWE WC TECH LINE OPTI ORAZ BASE

Zestawy podtynkowe TECH LINE OPTI oraz TECH LINE BASE  są gotowym rowiązaniem do zamontowania w łazience. W nich znajdziesz stelaż wraz miską bezkołnierzową, która gwarantuje najwyższy stopień higieny, deska wolnoopadająca z kolei zapewnienia wysoki komfort. Styistycznym i praktycznym uzupełnieniem stelaży są z kolei  przyciski spłukujące
w rożnych kształtach i wykończeniach.  

 

 

Potrzebujesz więcej informacji?

ZOBACZ ULOTKĘ

ZOBACZ ARANŻACJE Z TYMI PRODUKTAMI

Zobacz kolejne porady w tej kategorii

Gdzie kupić nasze produkty