Lista produktów do porównania jest obecnie pusta.
Produkt
Cena
Lista wybranych przez Ciebie produktów jest obecnie pusta.
Produkt
Cena
Ilość
Suma
Suma wartości produktów {{ showPrice(priceSum) }} zł

Stelaże podtynkowe Cersanit SYSTEM

Stelaże podtynkowe Cersanit SYSTEM

Stelaże podtynkowe

Stelaże podtynkowe SYSTEM

Rozwiązania na lata

STELAŻE PODTYNKOWE SYSTEM – KOMFORT UŻYTKOWANIA I GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA

Systemy podtynkowe to wręcz obowiązkowe rozwiązanie dla każdej współczesnej toalety. Przemawiają za nim nie tylko względy estetyczne i praktyczne, ale i oszczędności, zarówno powierzchni łazienki, jak i w perspektywie czasu – zasobów portfela.

Stelaż ukryty w ścianie umożliwia utrzymanie maksymalnej higieny oraz daje niewyobrażalną swobodę aranżacji przestrzeni. Wygospodarowane miejsce dzięki zabudowie stelaża można wykorzystać na dodatkowe półki lub szafki wiszące. Natomiast w świetle imponującego wyboru modeli, miskę zawieszaną oraz przycisk spłukujący można obecnie potraktować jako elementy dekoracyjne. Każdy z nich dopasujemy idealnie zgodnie z preferencjami, dzięki czemu każdy uzyska pożądany efekt nie idąc na żadne kompromisy.

Wygoda I Bezpieczeństwo

Stelaż podtynkowy SYSTEM umożliwia wykończenie łazienki na nieskończenie wiele sposobów, ale co najważniejsze zapewnia spokój na lata. Najwyższa jakość produktu gwarantowana przez zaufanego producenta procentuje bezawaryjnym, bezpiecznym i komfortowym użytkowaniem.

 
Marka Cersanit zapewnia kompleksowo wyposażone systemy do zabudowy podtynkowej

25lat

dostępności części zamiennych

25 LAT DOSTĘPNOŚCI CZĘŚCI ZAMIENNYCH

Cersanit doskonale zdaje sobie sprawę, że decyzja o zakupie stelaża podtynkowego jest równoznaczna z pokładanym zaufaniem w jego bezawaryjne użytkowanie. Dlatego wybór stelaży podtynkowych SYSTEM to spokój na lata. A dokładnie 25 lat gwarancji na dostępność części zamiennych przy ewentualnej konieczności wymiany któregoś z wyeksploatowanych elementów. Dzięki systemowi identyfikacji oraz z wykorzystaniem praktycznego otworu rewizyjnego, wymiana części następuje szybko i bezinwazyjnie. Jest to na tyle proste, że z łatwością można zrobić to samemu.

10lat

gwarancji na ramę
i zbiornik

10 LAT GWARANCJI NA RAMĘ I ZBIORNIK

Na każdym etapie produkcji wszystkie elementy stelaży podtynkowych SYSTEM przechodzą rozmaite testy uzyskując aprobaty techniczne certyfikowane przez polskie i europejskie instytucje. Dowodem na ich najwyższą jakość jest dziesięcioletnia gwarancja na najważniejsze składowe: solidną, wyprodukowaną z pełnych profili ramę oraz jednoczęściowy zbiornik wykonany w technologii rozdmuchu. Dzięki temu każdy klient zyskuje spokój na lata, więc decyzja o zakupie produktu staje się prosta.

5lat

gwarancji na zawory
i mechanizmy

5 LAT GWARANCJI NA ZAWORY I MECHANIZMY

Najnowocześniejsze linie produkcyjne w polskich fabrykach Cersanit dają możliwość wytwarzania produktów najwyższej klasy. Od mechanizmów napełniających po zawory spustowe odpowiedzialne m.in. za wygodną regulację objętości zużywanej wody, a także innowacyjny system redukcji wyrzutu wody. Mając pewność, że oferowane stelaże podtynkowe to rozwiązanie na lata, producent objął pięcioletnią gwarancją najbardziej newralgiczne elementy: zawory i mechanizmy.

 

SZCZELNE ZBIORNIKI W SYSTEMACH SPŁUKIWANIA

Niezawodny stelaż z jednoczęściowym zbiornikiem - Cersanit SYSTEM

Wszystkie stelaże podtynkowe SYSTEM wyposażone są w zbiorniki wyprodukowane w innowacyjnej technologii rozdmuchu. Pozwala ona na wytworzenie jednolitej formy bez konieczności łączenia poszczególnych elementów, a co zazwyczaj wiązało się z ryzykiem przeciekania. Jednoczęściowe zbiorniki, wykonane z odpornego na uszkodzenia tworzywa sztucznego najwyższej jakości, gwarantują stuprocentową szczelność instalacji. Dodatkowo procedury ścisłej kontroli każdego wyprodukowanego zbiornika z osobna, dają poczucie bezpieczeństwa i gwarantują bezawaryjne funkcjonowanie całego systemu na długie lata.

Oszczędne spłukiwanie

Oszczędne spłukiwanie - Cersanit SYSTEM

W zgodzie z panującym trendem oraz filozofią producenta, oferowane produkty mają być zarówno komfortowe dla człowieka, jak i przyjazne dla środowiska. Dlatego stelaże SYSTEM wyposażone są w ekologiczny, pozwalający na znaczną redukcję zużywanej wody, dwudzielny zakres spłukiwania 2/4 L, 3/5 L lub 3/6 L.

Dla wygody klientów, którzy cenią sobie możliwość obniżenia kosztów zużycia wody, ustawienia fabryczne zestawów z miską zawieszaną ze spłukiwaniem wirowym REEL zostały ustawione na najbardziej ekologiczny tryb 2/4 L, dzięki czemu produkty są gotowe do użytku bez potrzeby weryfikacji parametrów.

Decydując się na zakup stelaża podtynkowego SYSTEM, dwudzielnego przycisku spłukującego Cersanit oraz miski zawieszanej REEL możemy znacznie zaoszczędzić wodę, nawet do 20 tys. litrów rocznie w domu z czteroosobową rodziną.

WYBÓR PRZYCISKU SPŁUKUJĄCEGO

Szeroka oferta przycisków spłukujących - Cersanit SYSTEM

Przycisk spłukujący wbrew pozorom jest jednym z kluczowych elementów całej łazienki. I to nie tylko dlatego, że jest niezbędny do prawidłowego funkcjonowania toalety. To, co sprawia, że jest taki wyjątkowy, to bezpośredni kontakt, jaki mają z nim wszyscy użytkownicy. Dlatego oprócz niezawodnego funkcjonowania, musi być efektowny i przyjemny w dotyku.

Z szerokiej oferty przycisków mechanicznych i pneumatycznych marki Cersanit, bez problemu można wybrać taki, który oprócz tych wszystkich cech, będzie idealnie pasował do wystroju wnętrza, zarówno kształtem, jak i rodzajem wykończenia. Do wyboru aż siedem wersji kolorystycznych: chrom, chrom matowy, biały błyszczący, czarny matowy, złoty oraz czarne i białe szkło.

DOPASUJ MECHANICZNY PRZYCISK SPŁUKUJĄCY DO SWOJEJ ARANŻACJI

Dopasuj przycisk spłukujący do swojego stelaża

Dopasuj przycisk spłukujący do swojego stelaża - Cersanit SYSTEM

WYBÓR PRZYCISKU MECHANICZNEGO

Niezależnie od wyboru stelaża, przycisk spłukujący ma spełniać tę samą rolę, ma być funkcjonalny, ale również musi się podobać. Dzięki szerokiej ofercie przycisków mechanicznych, możemy wybierać spośród modeli w kolorze czarnym, złotym lub klasycznym chromie, a także wykończone czarnym lub białym szkłem. Z uwagi na bogate portfolio produktów, dobór przycisku spłukującego to czysta przyjemność, bo z łatwością można je potraktować jak biżuterię dla domu. Warto jednak rozważyć, według jakiego klucza będziemy dopasowywać przycisk, czy ma korespondować z pozostałymi elementami dekoracyjnymi, czy ma elegancko wtopić się w otoczenie, czy wręcz ekstrawagancko zaakcentować swoją obecność.

DOBIERZ PNEUMATYCZNY PRZYCISK SPŁUKUJĄCY DO SWOJEGO STELAŻA

Dopasuj pneumatyczny przycisk spłukujący do swojego stelaża

WYBÓR PRZYCISKU PNEUMATYCZNEGO

Jeśli decydujemy się na stelaż z systemem pneumatycznym, to mamy gwarancję, płynnej i cichej pracy przycisku spłukującego. Pozostaje tylko wybrać odpowiedni design, a to w świetle szerokiej gamy produktów, może być większym wyzwaniem, choć niezwykle przyjemnym. Przyciski pneumatyczne są nowoczesne, eleganckie, w różnych kształtach i kolorach. W klasycznym chromowanym wykończeniu, czy może w dystyngowanej czerni? A może wybrać lekkość szklanego wykończenia? Każdy z przycisków sam w sobie stanowi atrakcyjny element dekoracyjny, dlatego bez względu na decyzję, tu nie ma mowy o pomyłce.

Dopasuj przycisk spłukujący do swojego stelaża - Cersanit SYSTEM
GWARANCJA ŚWIEZOŚCI - FRESH SYSTEM

GWARANCJA ŚWIEŻOŚCI - FRESH SYSTEM

Koszyczek na kostki odświeżające FRESH SYSTEM to idealne rozwiązanie dla utrzymania higieny w toalecie. Aplikacja detergentu jest bardzo prosta, bo wystarczy zdjąć płytkę przycisku i umieścić kostkę w koszyczku. Dlatego jego największą zaletą jest dyskretny i niewidoczny dla postronnego użytkownika sposób stosowania. Po uruchomieniu przycisku spłukującego, woda ze zbiornika wraz z substancjami czynnymi z kostki odświeżającej obmywa wewnętrzną powierzchnię miski pozostawiając toaletę czystą i świeżą. Bez szkodliwych osadów na dnie zbiornika, bez żadnych kłopotliwych zewnętrznych zawieszek.

GWARANCJA ŚWIEZOŚCI - FRESH SYSTEM - Cersanit SYSTEM

Dopasuj stelaż do łazienki

Stelaże podtynkowe gwarantują swobodę aranżacji przestrzeni użytkowej, ale również wygodę w pierwszej fazie projektowania i montażu. Oferta stelaży SYSTEM została tak opracowana, by zadowolić jak największą ilość klientów, a wybrany model pasował nie tylko do łazienki o standardowych gabarytach.

W ofercie znajdują się trzy optymalne modele, dwa o szerokości 50 cm (z systemem pneumatycznym lub mechanicznym) oraz jeden o szerokości 41 cm (z systemem mechanicznym). Pozostałe wymiary pozostają takie same dla wszystkich rodzajów: głębokość 14,6-19,8 cm oraz wysokość 116,5-136,5 cm. A co warto podkreślić, każdy stelaż jest dostosowany do wygodnej instalacji przez jedną osobę, dlatego bez problemu samemu można podjąć się tego łatwego zadania.

Dopasuj stelaż do łazienki

ROZWIĄZANIA DO KAŻDEJ ŁAZIENKI

Rozwiązanie na każdy metraż

Stelaż mechaniczny SYSTEM 50 o szerokości 50 cm i wysokości 116,5 - 136,5 cm w praktycznej łazience.

Stelaż mechaniczny SYSTEM 40 o szerokości 41 cm i wysokości 116,5 - 136,5 cm w małej łazience.

Rozwiązanie na każdy metraż

Rozwiązanie na każdy metraż

Stelaż pneumatyczny SYSTEM 50 o szerokości 50 cm i wysokości 116,5 - 136,5 cm w rodzinnej łazience.

Rozwiązania na miarę potrzeb

Seria stelaży podtynkowych SYSTEM to nowoczesne rozwiązania dopasowane do potrzeb najbardziej wymagających użytkowników. Stelaże łączą w sobie wysoką jakość wykonania, zastosowanie praktycznych rozwiązań i łatwość montażu. Stelaże SYSTEM charakteryzują się wysoką funkcjonalnością i wytrzymałością. Wygodne rozwiązania instalacyjne pozwolą na łatwy montaż i wygodną eksploatację.

Rozwiązania na miarę potrzeb - Cersanit AQUA

Wybierz niezawodny system podtynkowy

STELAŻ MECHANICZNY: AQUA 50 MECH QF

STELAŻ podtynkowy do WC: SYSTEM 50 MECH

Zalety stelaża:

 • wymiary [cm] szer. × gł. × wys.: 50 × 14,6-19,8 × 116,5-136,5
 • do zabudowy suchej
 • mechaniczna technologia spłukiwania
 • szczelny, jednoczęściowy zbiornik wykonany metodą rozdmuchu
 • montaż przycisku spłukującego od frontu
 • higieniczny koszyczek FRESH SYSTEM w zestawie
 • możliwość regulacji siły wyrzutu wody na zaworze spustowym
 • cichy zawór
 • przystosowany do dwudzielnego systemu spłukiwania: 2/4L, 3/5L (ustawienia fabryczne) lub 3/6L
 • 2 punkty doprowadzenia wody do zbiornika: centralnie z góry lub centralnie z tyłu
 • regulowany system mocowania do ściany
 • rama wykonana z profili 40 × 40 mm, ze stali malowanej proszkowo
 • obrotowe stopy stelaża z 4 pozycjami montażu
 • hamulce w stopach stelaża
 • kolano odpływowe z możliwością ustawienia na bok i do dołu z 4 stopniową regulacją głębokości
 • łatwa regulacja elementów wewnętrznych zbiornika bez użycia specjalistycznych narzędzi
 • zawór kątowy odcinający z możliwością serwisowania
 • oznaczenia kolorystyczne ułatwiające instalację
 • szeroki wybór przycisków mechanicznych z oferty Cersanit
 • 10 lat gwarancji na ramę i zbiornik
 • 5 lat gwarancji na zawory
 • 25 lat dostępności części zamiennych
STELAŻ PNEUMATYCZNY: AQUA 50 PNEU QF

STELAŻ podtynkowy do WC: SYSTEM 40 MECH

Zalety stelaża:

 • wymiary [cm] szer. × gł. × wys.: 41 × 14,6-19,8 × 116,5-136,5
 • do zabudowy suchej
 • mechaniczna technologia spłukiwania
 • szczelny, jednoczęściowy zbiornik wykonany metodą rozdmuchu
 • montaż przycisku spłukującego od frontu
 • higieniczny koszyczek FRESH SYSTEM w zestawie
 • możliwość regulacji siły wyrzutu wody na zaworze spustowym
 • cichy zawór
 • przystosowany do dwudzielnego systemu spłukiwania: 2/4L, 3/5L (ustawienia fabryczne) lub 3/6L
 • 2 punkty doprowadzenia wody do zbiornika: centralnie z góry lub centralnie z tyłu
 • regulowany system mocowania do ściany
 • rama wykonana z profili 40 × 40 mm, ze stali malowanej proszkowo
 • obrotowe stopy stelaża z 4 pozycjami montażu
 • hamulce w stopach stelaża
 • kolano odpływowe z możliwością ustawienia na bok i do dołu z 4 stopniową regulacją głębokości
 • łatwa regulacja elementów wewnętrznych zbiornika bez użycia specjalistycznych narzędzi
 • zawór kątowy odcinający z możliwością serwisowania
 • oznaczenia kolorystyczne ułatwiające instalację
 • szeroki wybór przycisków mechanicznych z oferty Cersanit
 • 10 lat gwarancji na ramę i zbiornik
 • 5 lat gwarancji na zawory
 • 25 lat dostępności części zamiennych
STELAŻ PNEUMATYCZNY: AQUA 50 PNEU QF LOW

STELAŻ podtynkowy do WC: SYSTEM 50 PNEU

Zalety stelaża:

 • wymiary [cm] szer. × gł. × wys.: 50 × 14,6-19,8 × 116,5-136,5
 • do zabudowy suchej
 • pneumatyczna technologia spłukiwania
 • szczelny, jednoczęściowy zbiornik wykonany metodą rozdmuchu
 • montaż przycisku spłukującego od frontu
 • higieniczny koszyczek FRESH SYSTEM w zestawie
 • możliwość regulacji siły wyrzutu wody na zaworze spustowym
 • cichy zawór
 • przystosowany do dwudzielnego systemu spłukiwania: 2/4L, 3/5L (ustawienia fabryczne) lub 3/6L
 • 2 punkty doprowadzenia wody do zbiornika: centralnie z góry lub centralnie z tyłu
 • regulowany system mocowania do ściany
 • rama wykonana z profili 40 × 40 mm, ze stali malowanej proszkowo
 • obrotowe stopy stelaża z 4 pozycjami montażu
 • hamulce w stopach stelaża
 • kolano odpływowe z możliwością ustawienia na bok i do dołu z 4 stopniową regulacją głębokości
 • łatwa regulacja elementów wewnętrznych zbiornika bez użycia specjalistycznych narzędzi
 • zawór kątowy odcinający z możliwością serwisowania
 • oznaczenia kolorystyczne ułatwiające instalację
 • szeroki wybór przycisków mechanicznych z oferty Cersanit
 • 10 lat gwarancji na ramę i zbiornik
 • 5 lat gwarancji na zawory
 • 25 lat dostępności części zamiennych

Gotowe zestawy podtynkowe

Jeśli przy zakupie stelaża podtynkowego nie potrafisz się zdecydować, co z czym połączyć, albo nie masz na to czasu, lub po prostu nie masz ochoty się tym zajmować, mamy dla Ciebie propozycję. Kompleksowe zestawy gotowe do użytku, bez potrzeby dodatkowych konsultacji z instalatorem.

Sety składające się ze stelaża, miski z deską oraz przycisku spłukującego znajdziesz w wielu atrakcyjnych wydaniach, dlatego decyzja o zakupie takiego rozwiązania wcale nie wiąże się z pójściem na kompromisy. Oferta jest na tyle szeroka, że o wyborze można zdecydować na podstawie modelu miski lub preferowanego przycisku.

Numer ID stelaża podtynkowego

Jakość stelaży SYSTEM potwierdzają liczne atesty i certyfikaty, a dowodzi temu komfort użytkowania. Dodatkowo, zaufanie budzi Unikatowy Numer Identyfikacyjny Cersanit, którym opatrzony jest każdy produkt indywidualnie. Dzięki temu w łatwy sposób można zweryfikować, który z elementów należy wymienić w razie zaistniałej potrzeby. I co ważne, dostępność wszystkich części jest gwarantowana przez okres 25 lat, dlatego stelaże SYSTEM to rozwiązanie na lata i poczucie bezpieczeństwa na co dzień.

Zrównoważony rozwój

Redukcja zużycia wody

Redukcja zużycia wody

Zredukowanie ilości wody potrzebnej do działania systemu spłukiwania do 2/4 litrów to znaczny krok w kierunku oszczędzania wody. Ma to istotne znaczenie dla ochrony wodnych zasobów naturalnych i efektywne gospodarowanie wodą w gospodarstwach domowych.

Eko-opakowania

Eko-opakowania

Stosowanie ekologicznych opakowań podlegających recyklingowi i biodegradacji ogranicza ilość odpadów i redukuje negatywny wpływ na Ziemię. Minimalna ilość farb i tuszów używanych do nadruków, zmniejsza ilość chemikaliów wchodzących w skład opakowania.

Recykling surowców

Recykling surowców

Wykorzystywanie surowców z recyklingu, takich jak obudowy telewizorów, pomaga zmniejszyć ilość odpadów i zmniejsza obciążenie środowiska naturalnego.

Produkt na lata

Produkt na lata

Produkty objęte 10-letnią gwarancją są pewnie w użytkowaniu i trwalsze. Rzadsza wymiana zmniejsza ilość odpadów powstałych w wyniku wyrzucania uszkodzonych produktów. 25-letnia gwarancja dostępności części zamiennych daje możliwość naprawy produktów, zamiast wyrzucania i kupowania nowych.

Kogeneracja

Kogeneracja

Wykorzystywanie technologii kogeneracji przy produkcji ceramiki to efektywny sposób na jednoczesne wytwarzanie energii cieplnej i elektrycznej, co może znacząco obniżyć jej zużycie energii i emisję gazów cieplarnianych.

Zielona logistyka

Zielona logistyka

Krajowa produkcja oraz zrównoważona logistyka redukuje wykorzystanie transportu i zużycie paliwa, a tym samym obniża ślad węglowy.

Gdzie kupić nasze produkty