Lista produktów do porównania jest obecnie pusta.
Produkt
Cena
Lista wybranych przez Ciebie produktów jest obecnie pusta.
Produkt
Cena
Ilość
Suma
Suma wartości produktów {{ showPrice(priceSum) }} zł

Jak urządzić beżową łazienkę w stylu glamour?Emanujące blaskiem wnętrze, przepełnione elegancją i wystylizowane na luksusowy domowy pokój kąpielowy, tak prezentuje się łazienka w stylu glamour. Zamiłowanie do tego stylu pojawiło się z tęsknoty za dawnymi pałacowymi kreacjami. Tego typu aranżacje pozwalają poczuć się wyjątkowo, nie zamieszkując przy tym królewskiego dworu. Styl glamour jest połączeniem dworskiego i nowoczesnego stylu, to stonowany przepych i funkcjonalny minimalizm. Jest w nim prostota, ale też bogactwo starannie dobranych dodatków. Jak więc powinna wyglądać łazienka w stylu glamour?

Beżowa łazienka olśniona blaskiem

W stylu glamour możemy obserwować wiele dominujących kolorów. Wśród nich są czerń i biel, szlachetny fiolet, odważny amarant i burgund. Bardzo dobrze w aranżacji takiego wnętrza sprawdza się paleta jasnych, stonowanych barw. Ściany i podłogi pokryte delikatnymi kolorami tworzą bazę i tło dla eleganckiej aranżacji. Beżowa łazienka sprawi, że elegancka stylizacja nabierze spokojnego i cieplejszego charakteru. Decydując się na beż, możemy eksperymentować z dodatkami, ale też ze wzorami na płytkach ceramicznych. Najbardziej klasyczne są gładkie i jednolite powierzchnie, które  w nowoczesnych wnętrzach ustępują również delikatnym florystycznym motywom, geometrycznym formom, wśród których są mozaiki heksagonalne, a także wzorom imitującym kamień.

Jasna łazienka w stylu glamour potrzebuje blasku, który pochodzić może od złotych lub srebrnych dodatków. Podobnie jak w dawnych pałacowych pokojach kąpielowych, również we współczesnym domowym SPA nie może zabraknąć połyskujących powierzchni.

Złote, srebrne i kryształowe dodatki

Beżowa łazienka w towarzystwie szlachetnego złota lub srebra będzie wyróżniała się subtelnym połyskiem. Dyskretnie rozświetli wnętrze, odbijając efektownie światło. Złoto lub srebro może pojawić się zarówno na dodatkach, jak też w podstawowym wyposażeniu każdej łazienki. Zdecyduj się np. na lustro w złotej ramie lub srebrne uchwyty przy szafkach. Przy umywalce niech stanie dozownik do mydła w okrągłym bądź kwadratowym kształcie z eleganckim złotym połyskiem. W tym samym kolorze może być też armatura łazienkowa lub kinkiety i lampy sufitowe.

Mocniejsze akcenty dla kontrastu

Nie musimy ograniczać się tylko do jasnej palety barw. Beżowa łazienka potrzebuje również wyrazistych tonów, dzięki którym nabierze mocniejszego charakteru. Z beżem i złotem doskonale współgra mocna czerń, pojawiająca się na frontach szafek, ale i armaturze łazienkowej. Wśród żywych kolorów pasujących do beżu i wpisujących się w stylistykę glamour są czerwienie, fiolety i granaty. Dzięki nim w ciekawy sposób przełamiemy monochromatyczne jasne ściany, dekorując nimi np. ścianę pod prysznicem. Szczególnie dobrze prezentować się będzie w łazience z prysznicem bez brodzikowym, którego miejsce wyznaczone zostało jedynie gładką, transparentną ścianą.

Łazienka w stylu glamour w jasnych barwach powinna delikatnie błyszczeć. Jej nowoczesny charakter zaakcentują geometryczne, proste formy i transparentne przeszklenia. Z kolei dworska elegancja objawi się połyskującym złotem. Całości przewrotnego charakteru dodadzą kolory ze zdecydowanie mocniejszej palety barw.

Gdzie kupić nasze produkty