Lista produktów do porównania jest obecnie pusta.
Produkt
Cena
Lista wybranych przez Ciebie produktów jest obecnie pusta.
Produkt
Cena
Ilość
Suma
Suma wartości produktów {{ showPrice(priceSum) }} zł

Inteligentna łazienka, czyli technologie które ułatwią nam życie

Inteligentna łazienka, czyli technologie które ułatwią nam życie

Rozwiązania ułatwiające codzienne funkcjonowanie coraz śmielej wkraczają do łazienkowych wnętrz. Ceramika pomagająca utrzymać czystość, baterie pozwalające zmniejszyć zużycie wody czy nowoczesne systemy przechowywania doskonale sprawdzą się w każdej łazience. Bez względu na jej metraż czy styl. Wszystko po to, abyśmy mogli cieszyć się pięknym i funkcjonalnym wnętrzem w pełni odpowiadającym naszym potrzebom.

 

Łazienka ułatwiająca sprzątanie

 

Brzmi nierealnie? Nic bardziej mylnego. Współczesne technologie wykorzystywane przy produkcji łazienkowej ceramiki sprawiają, że utrzymanie jej w czystości jest dużo prostsze i zajmuje zdecydowanie mniej czasu. Przykładem mogą być umywalki z kolekcji CREA, które zachwycają nie tylko nowoczesnym designem, ale i funkcjonalnością. Pokryte wyjątkowo gładkim szkliwem utrudniającym osadzanie się brudu, powodują że usuwanie kamienia czy osadu mydlanego jest dużo łatwiejsze. A to wszystko dzięki wykorzystaniu technologii Rocklite. Innowacyjne rozwiązania pomogą zachować higienę także w problematycznej strefie toaletowej, jeśli do łazienki wybierzemy bezkołnierzową toaletę CleanOn i antybakteryjną deskę toaletową.

Inteligentne baterie łazienkowe

Inteligentne baterie łazienkowe

Podczas wyboru odpowiedniej armatury łazienkowej zwróćmy uwagę nie tylko na jej wygląd, ale także dodatkowe funkcje. W nowoczesnych bateriach i zestawach natryskowych często stosowane są rozwiązania pozwalające np. zmniejszyć zużycie wody czy ograniczyć jej maksymalną temperaturę. Dzięki ich zastosowaniu możemy jednocześnie dbać o środowisko, naszą kieszeń i bezpieczeństwo. Nie każdy wie, że jednouchwytowe baterie (np. te z serii LUVIO, MAYO, MILLE BLACK i WHITE) pozwalają zmniejszyć zużycie wody aż o 1/3. Podobny efekt uzyskamy jeśli zdecydujemy się na zakup baterii z wodooszczędną końcówką, tzn. perlatorem. Zwiększa on objętość strumienia, ale redukuje ilość wypływającej wody w rezultacie ograniczając jej zużycie nawet o 50%! Rodzice małych dzieci docenią natomiast praktyczne rozwiązanie jakim jest mechanizm ThermoBlock (znajduje się np. w bateriach z serii MAYO, LUVIO, VIGO), który pozwala na ograniczenie maksymalnej temperatury wody, zapobiegając ewentualnym poparzeniom.

Nowoczesne systemy przechowywania

Meble łazienkowe z frezowanymi uchwytami i wyposażone w cichy system zamykania to nie tylko efekt chwilowej mody, ale także dbałości o komfort osób, które z nich korzystają. Schowane rączki szafek czy szuflad sprawiają, że nie musimy obawiać się o ich wygląd po kilku latach użytkowania ani martwić, że w razie zniszczenia jednej z nich będziemy musieli wymienić je w całym pomieszczeniu. Nie możemy zapominać także o niewątpliwych walorach estetycznych takiego rozwiązania. Frezowane uchwyty będą idealne dla miłośników wnętrz o minimalistycznym charakterze. Ciche systemy zamykania pokochają zaś wszystkie osoby, które podczas porannej toalety dbają o komfort jeszcze śpiących domowników.

Zobacz kolejne porady w tej kategorii

Gdzie kupić nasze produkty