Lista produktów do porównania jest obecnie pusta.
Produkt
Cena
Lista wybranych przez Ciebie produktów jest obecnie pusta.
Produkt
Cena
Ilość
Suma
Suma wartości produktów {{ showPrice(priceSum) }} zł

Stelaże podtynkowe Cersanit AQUA

Stelaże podtynkowe Cersanit AQUA
Stelaże podtynkowe AQUA

Mocna strona łazienki

Murator poleca stelaże podtynkowe AQUA

NOWOCZESNA ŁAZIENKA Z SYSTEMEM PODTYNKOWYM AQUA

Stelaże podtynkowe do WC to już niemal standard w aranżacji przestrzeni łazienkowych. Zabudowa systemu spłukiwania pozwala na ukrycie stelaża i innych elementów instalacji wodno-kanalizacyjnej za ścianą. Toaleta wówczas prezentuje się bardzo nowocześnie i estetycznie, a elementami widocznymi są tylko przycisk spłukujący oraz miska zawieszana. Całość systemu spłukiwania zajmuje zdecydowanie mniej miejsca, niż przy toaletach tradycyjnych.

Zabudowa stelaża podtynkowego pełni funkcję praktyczną, jak i dekoracyjną. Półka nad stelażem jest doskonałym miejscem do przechowywania drobnych akcesoriów łazienkowych lub kosmetyków. Powierzchnię nad zabudową stelaża podtynkowego możemy również wykorzystać jako miejsce na umieszczenie szafek wiszących, co zwiększa funkcjonalność pomieszczenia.

Wygoda I Bezpieczeństwo

Marka Cersanit zapewnia kompleksowo wyposażone systemy do zabudowy podtynkowej AQUA, które odznaczają się doskonałą jakością i najwyższą funkcjonalnością oraz gwarantują bezpieczne i bezawaryjne użytkowanie. Dlaczego warto wybrać systemy spłukujące AQUA?

 
Marka Cersanit zapewnia kompleksowo wyposażone systemy do zabudowy podtynkowej

25lat

dostępności części zamiennych

25 LAT DOSTĘPNOŚCI CZĘŚCI ZAMIENNYCH

Stelaż podtynkowy to element wyposażenia łazienki, który ma spełniać swoją funkcję przez wiele lat. Naprawa elementów podtynkowych może wzbudzać wiele obaw i stresu związanego z zakresem wykonywanych prac instalacyjnych i koniecznością znalezienia pasujących elementów. Wybór stelaża AQUA zapewnia dostępność do części zamiennych przez 25 lat. Dzięki temu wyeksploatowaną część produktu można szybko i sprawnie wymienić na nową, samemu lub przy wsparciu profesjonalisty. Co ważne, wszystkie prace serwisowe odbywają się przez wygodny otwór rewizyjny i nie wymagają rozkuwania ściany.

10lat

gwarancji na wszystkie elementy stelaża

10 LAT GWARANCJI NA WSZYSTKIE ELEMENTY STELAŻA

Produkty AQUA charakteryzują się trwałością, najlepszą jakością i bezawaryjnym funkcjonowaniem. Wszystkie elementy stelaża posiadają 10 lat gwarancji. W trosce o najwyższy poziom oferowanych rozwiązań stelaże przechodzą ścisłą kontrolę na każdym etapie produkcji. Prace wykonywane są w polskich fabrykach z wykorzystaniem polskich komponentów. Wszystkie wyroby posiadają stosowne atesty i aprobaty techniczne oraz certyfikaty wydawane przez polskie i europejskie instytucje. To sprawia, że oddajemy w ręce naszych Klientów produkty pewne, o najwyższym standardzie wykonania.

 

Niezawodny stelaż z jednoczęściowym zbiornikiem

Niezawodny stelaż z jednoczęściowym zbiornikiem - Cersanit AQUA

W stelażach podtynkowych kolekcji AQUA wykorzystano nowoczesne, bezpieczne, jednoczęściowe zbiorniki produkowane w technologii rozdmuchu. Ich cechą charakterystyczną jest monolityczna forma, którą uzyskuje się w trakcie kształtowania tworzywa w nowoczesnym procesie produkcji. Zbiorniki wykonywane są z wytrzymałego i odpornego na uszkodzenia tworzywa sztucznego. Technika stosowana przy produkcji zbiorników, gwarantuje ich szczelność, co minimalizuje ryzyko przeciekania. Jest to niezwykle ważne, ponieważ usterka zbiornika oznaczałaby konieczność rozkuwania ściany i wykonania kosztownych napraw. Wykorzystanie najlepszych jakościowo materiałów jest gwarancją, że zabudowany pod tynkiem zbiornik będzie całkowicie szczelny przez wiele lat. Bezpieczeństwo instalacji to jeden z priorytetów przy produkcji stelaży AQUA, które muszą odznaczać się niezawodnością i bezawaryjnym funkcjonowaniem. Dlatego zbiorniki we wszystkich modelach wykonane zostały techniką rozdmuchu.

Oszczędne spłukiwanie

Oszczędne spłukiwanie - Cersanit AQUA

Mając na uwadze oszczędność wody, stelaże AQUA posiadają ekologiczny, dwudzielny zakres spłukiwania 2/4 L, 3/5 L lub 3/6 L. Ustawienie fabryczne o najmniejszej wartości dotyczy zestawu: stelaż + miska zawieszana wraz z technologią wirowego spłukiwania. W pozostałych przypadkach np. miska CleanOn, zawory wewnątrz zbiornika zostały ustawione fabrycznie na spłukiwanie 3/5 L.

Stelaże podtynkowe AQUA w połączeniu z dwudzielnymi przyciskami spłukującymi Cersanit oraz miską zawieszaną ze spłukiwaniem wirowym CERSANIT VORTEX (spłukiwanie 2/4 L) pozwolą na znaczną oszczędność wody, nawet do 20 tysięcy litrów rocznie w domu z czteroosobową rodziną.

W przygotowanych zestawach z miską zawieszaną, produkty są tak dobrane, aby były gotowe do użytku bez konieczności samodzielnego ustawiania parametrów spłukiwania. System został poddany licznym testom jakościowym, co daje gwarancję optymalnego i niezawodnego użytkowania.

Szeroka oferta przycisków spłukujących

Szeroka oferta przycisków spłukujących - Cersanit AQUA

Przycisk spłukujący jest niewielkim elementem wyposażenia łazienki, jednak odznacza się dużą użytecznością, którą można w efektowny sposób połączyć z atrakcyjnym wyglądem. Przyciski mechaniczne i pneumatyczne marki Cersanit, gwarantują niezawodność działania i celująco spełniają funkcję dekoracyjną. W ofercie znajdują się przyciski w klasycznych i ponadczasowych oraz w modnych i nowoczesnych rodzajach wykończenia. Do wyboru są wersje: chrom, chrom matowy, biały błyszczący, czarny matowy, złoty oraz czarne i białe szkło.

DOBIERZ MECHANICZNY PRZYCISK SPŁUKUJĄCY DO SWOJEJ ARANŻACJI

Dopasuj przycisk spłukujący do swojego stelaża

GAMA MECHANICZNYCH PRZYCISKÓW SPŁUKUJĄCYCH

Wygląd przycisku spłukującego subtelnie podkreśli i zaakcentuje wystrój łazienki. Jest to niewielki element, który może wpłynąć na ogólną estetykę wnętrza. Dlatego ważne jest, aby tworzył harmonijną całość z płytkami, ceramiką łazienkową i akcesoriami. Dobór przycisku spłukującego może odbywać się na zasadzie podobieństwa, kontrastu lub być pomyślany, jako samodzielny, oryginalny akcent. Odpowiednio dopasowany przycisk wprowadzi do łazienki odrobinę wyrafinowania i elegancji, czego efektem będzie spójny design całego pomieszczenia.

Dopasuj przycisk spłukujący do swojego stelaża - Cersanit AQUA

Połącz pneumatyczny przycisk spłukujący ze swoim stelażem

Dopasuj pneumatyczny przycisk spłukujący do swojego stelaża

Dopasuj pneumatyczny przycisk spłukujący do swojego stelaża - Cersanit AQUA

RÓŻNORODNOŚĆ PNEUMATYCZNYCH PRZYCISKÓW SPŁUKUJĄCYCH

Przyciski spłukujące pneumatyczne mają nowoczesny i elegancki design, który idealnie pasuje do współczesnych łazienek. Są dostępne w różnych kolorach i wzorach, co pozwala na zastosowanie ich we wnętrzach o zróżnicowanych stylizacjach. Przyciski, w zależności od wybranego rodzaju, mogą być dyskretnym elementem wykończenia lub stanowić ważny i ciekawy punkt przyciągający uwagę. Przyciski pneumatyczne są ciche i nie wymagają dużego nacisku, wystarczy delikatny dotyk, aby uruchomić mechanizm spłukujący.

Montaż przycisku spłukującego w stelażu niskim

Dopasuj stelaż do łazienki

Montaż przycisku od przodu

Montaż przycisku od góry

Wybór miejsca montażu przycisku spłukującego nie stanowi ograniczenia, gdyż stelaże podtynkowe AQUA 40 PNEU QF LOW zostały wyposażone w dwa otwory rewizyjne, pozwalające na opcjonalny montaż przycisku spłukującego z przodu lub od góry. Dzięki temu możemy zaprojektować zabudowę stelaża podtynkowego tak, by pasowała do naszej aranżacji łazienki.

Stelaż podtynkowy AQUA 40 PNEU QF LOW przeznaczony jest do łazienek o mniejszej powierzchni i nietypowych, w których optymalne wykorzystanie przestrzeni gra kluczową rolę. Idealnie sprawdzi się między innymi w łazienkach ze skosami na poddaszu, gdzie tradycyjne stelaże są za wysokie.

Dopasuj stelaż do łazienki

Stelaże podtynkowe AQUA to produkty do zastosowania w różnych warunkach instalacyjnych. Wybierając jeden z systemów Cersanit AQUA, można swobodnie projektować przestrzeń bez ograniczeń podyktowanych rozmiarem pomieszczenia. Stelaże bez problemu można montować zarówno w łazienkach standardowych, jak i w pomieszczeniach o nietypowych kształtach i mało ustawnych. W trakcie projektowania łazienki należy dokonać dokładnego pomiaru miejsca, gdzie chcemy zamontować stelaż, aby dobrać taki system podtynkowy, który zapewni komfortowe użytkowanie.

Wybrany typ stelaża pozwala zoptymalizować miejsce w łazience oraz w estetyczny i funkcjonalny sposób zaprojektować jej przestrzeń.

POBIERZ RYSUNEK TECHNICZNY AQUA 50 MECH QF >
POBIERZ RYSUNEK TECHNICZNY AQUA 50 PNEU QF >

Dopasuj stelaż do łazienki

Rozwiązanie na każdy metraż

Rozwiązanie na każdy metraż

Stelaż mechaniczny AQUA 50 o szerokości 50 cm i wysokości 116,5 - 136,5 cm w salonie kąpielowym.

Stelaż pneumatyczny AQUA 50 o szerokości 50 cm i wysokości 116,5 - 136,5 cm w małej łazience.

Rozwiązanie na każdy metraż

Rozwiązanie na każdy metraż

Stelaż pneumatyczny AQUA 40 o szerokości 41 cm i wysokości 94,5 - 114,5 cm w aranżacji łazienkowej na poddaszu.

Rozwiązania na miarę potrzeb

Seria stelaży podtynkowych AQUA to nowoczesne rozwiązania dopasowane do każdej łazienki. Stelaże łączą w sobie wysoką jakość wykonania, zastosowanie praktycznych rozwiązań i łatwość montażu. Najnowsze systemy spłukujące charakteryzują się wysoką funkcjonalnością i wytrzymałością. Seria AQUA umożliwia wybór produktów, które zaspokoją potrzebę wyposażenia łazienki w nowoczesny system podtynkowy do toalety, który będzie wygodny w użytkowaniu przez lata.

Rozwiązania na miarę potrzeb - Cersanit AQUA

Wybierz idealny system podtynkowy

STELAŻ MECHANICZNY: AQUA 50 MECH QF

STELAŻ MECHANICZNY: AQUA 50 MECH QF

Zalety stelaża:

 • szczelny, jednoczęściowy zbiornik
 • montaż przycisku spłukującego od frontu
 • higieniczny koszyczek FRESH SYSTEM w zestawie
 • możliwość regulacji siły wyrzutu wody na zaworze spustowym
 • przystosowany do dwudzielnego systemu spłukiwania: 2/4L, 3/5L (ustawienia fabryczne) lub 3/6L
 • 2 punkty doprowadzenia wody do zbiornika: centralnie z góry lub centralnie z tyłu
 • regulowany system mocowania do ściany QUICK FIX z mikroregulacją
 • galwanizowane, obrotowe stopy stelaża z 4 pozycjami montażu
 • łatwy montaż przez jedną osobę - hamulce w stopach stelaża
 • kolano odpływowe z możliwością ustawienia na bok i do dołu z 4 stopniową regulacją głębokości
 • łatwa regulacja elementów wewnętrznych zbiornika bez użycia narzędzi
 • 10 lat gwarancji na wszystkie elementy stelaża
 • 25 lat gwarancji na dostępność części zamiennych
STELAŻ PNEUMATYCZNY: AQUA 50 PNEU QF

STELAŻ PNEUMATYCZNY: AQUA 50 PNEU QF

Zalety stelaża:

 • szczelny, jednoczęściowy zbiornik
 • montaż przycisku spłukującego od frontu
 • higieniczny koszyczek FRESH SYSTEM w zestawie
 • przystosowany do dwudzielnego systemu spłukiwania: 2/4L, 3/5L (ustawienia fabryczne) lub 3/6L
 • 2 punkty doprowadzenia wody do zbiornika: centralnie z góry lub centralnie z tyłu
 • regulowany system mocowania do ściany QUICK FIX z mikroregulacją
 • galwanizowane, obrotowe stopy stelaża z 4 pozycjami montażu
 • łatwy montaż przez jedną osobę - hamulce w stopach stelaża
 • kolano odpływowe z możliwością ustawienia na bok i do dołu z 4 stopniową regulacją głębokości
 • łatwa regulacja elementów wewnętrznych zbiornika bez użycia narzędzi
 • zawór kątowy odcinający z możliwością serwisowania
 • 10 lat gwarancji na wszystkie elementy stelaża
 • 25 lat gwarancji na dostępność części zamiennych
STELAŻ PNEUMATYCZNY: AQUA 50 PNEU QF LOW

STELAŻ PNEUMATYCZNY: AQUA 40 PNEU QF LOW

Zalety stelaża:

 • specjalny niski stelaż do zabudowy suchej
 • szczelny, jednoczęściowy zbiornik
 • montaż przycisku spłukującego od frontu lub od góry stelaża
 • higieniczny koszyczek FRESH SYSTEM w zestawie
 • przystosowany do dwudzielnego systemu spłukiwania: 2/4L, 3/5L (ustawienia fabryczne) lub 3/6L
 • 2 punkty doprowadzenia wody: z prawej lub z lewej strony w górnej części zbiornika
 • regulowany system mocowania do ściany QUICK FIX z mikroregulacją
 • galwanizowane, obrotowe stopy stelaża z 4 pozycjami montażu
 • łatwy montaż przez jedną osobę - hamulce w stopach stelaża
 • kolano odpływowe z możliwością ustawienia na bok i do dołu z 4 stopniową regulacją głębokości
 • łatwa regulacja elementów wewnętrznych zbiornika bez użycia narzędzi
 • 10 lat gwarancji na wszystkie elementy stelaża
 • 25 lat gwarancji na dostępność części zamiennych

Jak zamontować stelaż podtynkowy AQUA?

Montaż stelaża podtynkowego AQUA 50 PNEU QF z przyciskiem spłukującym i miską WC

Montaż stelaża podtynkowego AQUA 50 MECH QF z przyciskiem spłukującym i miską WC

Różnorodność zestawów PODTYNKOWych

Systemy podtynkowe AQUA pozwalają na swobodną aranżację łazienki, zgodną z oczekiwaniami i planami inwestorów. Do zestawów stelaży z miską zawieszaną i deską, możemy samodzielnie dobrać kompatybilny przycisk spłukujący, który zapewnia spójny wygląd łazienki i będzie w niej estetycznym, ozdobnym elementem. Szeroki wybór kolorów oraz kształtów sprawia, że przyciski znajdą zastosowanie zarówno we wnętrzach minimalistycznych, jak i prezentujących styl glamour czy eklektyczny. Decydując się na produkty Cersanit klient otrzymuje najwyższą jakość, niezawodność i zachwycający design oraz wolność wyboru dostosowaną do indywidualnego gustu.

Numer ID stelaża podtynkowego

Każdy z produktów AQUA jest oznaczony Unikatowym Numerem Identyfikacyjnym Cersanit. Umieszczenie numeru na systemie podtynkowym pozwala na zidentyfikowanie produktu oraz pomoc przy ewentualnym serwisie i wymianie części eksploatacyjnych. W celu uzyskania informacji o produkcie AQUA, numer identyfikacyjny może zostać wpisany w dedykowaną wyszukiwarkę na stronie internetowej Cersanit lub podany w autoryzowanym serwisie.

Zrównoważony rozwój

Redukcja zużycia wody

Redukcja zużycia wody

Zredukowanie ilości wody potrzebnej do działania systemu spłukiwania do 2/4 litrów to znaczny krok w kierunku oszczędzania wody. Ma to istotne znaczenie dla ochrony wodnych zasobów naturalnych i efektywne gospodarowanie wodą w gospodarstwach domowych.

Eko-opakowania

Eko-opakowania

Stosowanie ekologicznych opakowań podlegających recyklingowi i biodegradacji ogranicza ilość odpadów i redukuje negatywny wpływ na Ziemię. Minimalna ilość farb i tuszów używanych do nadruków, zmniejsza ilość chemikaliów wchodzących w skład opakowania.

Recykling surowców

Recykling surowców

Wykorzystywanie surowców z recyklingu, takich jak obudowy telewizorów, pomaga zmniejszyć ilość odpadów i zmniejsza obciążenie środowiska naturalnego.

Produkt na lata

Produkt na lata

Produkty objęte 10-letnią gwarancją są pewnie w użytkowaniu i trwalsze. Rzadsza wymiana zmniejsza ilość odpadów powstałych w wyniku wyrzucania uszkodzonych produktów. 25-letnia gwarancja dostępności części zamiennych daje możliwość naprawy produktów, zamiast wyrzucania i kupowania nowych.

Kogeneracja

Kogeneracja

Wykorzystywanie technologii kogeneracji przy produkcji ceramiki to efektywny sposób na jednoczesne wytwarzanie energii cieplnej i elektrycznej, co może znacząco obniżyć jej zużycie energii i emisję gazów cieplarnianych.

Zielona logistyka

Zielona logistyka

Krajowa produkcja oraz zrównoważona logistyka redukuje wykorzystanie transportu i zużycie paliwa, a tym samym obniża ślad węglowy.

Zobacz kolejne porady w tej kategorii

Gdzie kupić nasze produkty