Lista wybranych przez Ciebie produktów jest obecnie pusta.
Produkt
Cena
Ilość
Suma
Suma wartości produktów {{ showPrice(priceSum) }} zł
Lista produktów do porównania jest obecnie pusta.
Produkt
Cena

SET C23: STELAŻ AQUA 50 PNEU QF + MISKA ZAWIESZANA LARGA BY CERSANIT SQUARE CLEANON Z DESKĄ

Kod produktu S701-802

Cena katalogowa 1999,00
Znajdź sklep
Skład zestawu: • stelaż podtynkowy AQUA 50 PNEU QF z gwarancją długoletniego i bezproblemowego użytkowania • miska zawieszana LARGA by Cersanit SQUARE CleanOn z ukrytym montażem • deska duroplastowa SLIM WRAP, antybakteryjna, wolnoopadająca, z funkcją łatwego wypinania jednym przyciskiem Stelaż podtynkowy AQUA 50 PNEU QF do zabudowy suchej został wyposażony w szereg funkcjonalnych rozwiązań, które ułatwiają i przyspieszają montaż: hamulce w stopach stelaża, obrotowe galwanizowane stopy, system montażowy QUICK FIX, pozwalający na instalacje produktu w rogu pomieszczenia, kolano odpływowe z czterostopniową regulacją głębokości, oznaczenie ‘1 metra’ ułatwiające określenie wysokości zawieszenia miski oraz kod kolorystyczny ułatwiający montaż stelaża. Łatwość instalacji dopełnia możliwość regulacji elementów wewnętrznych zbiornika bez użycia narzędzi oraz wężyk przyłączeniowy wyposażony w końcówki o-ring, które z łatwością można dokręcić ręką. Zbiornik stelaża został wykonany w nowoczesnej technologii rozdmuchu - jednoczęściowa konstrukcja z wytrzymałego tworzywa zapewnia szczelność i bezpieczeństwo na długie lata użytkowania. Regulacja ilości spłukiwanej wody, precyzyjnie i płynnie działający zawór spustowy pneumatyczny, ultra cichy zawór napełniający z metalową końcówką, izolacja styropianowa wokół zbiornika, czy FRESH SYSTEM, czyli specjalny koszyczek do kostek odświeżających, który gwarantuje higienę na dłużej – wszystko to składa się na najwyższą jakość użytkową systemu spłukującego AQUA. Wybrany przycisk spłukujący pneumatyczny, do zakupu oddzielnie.
Deska w zestawie
tak
Doprowadzenie wody
centralnie z tyłu, centralnie z góry
Głębokość
14,2 - 23 cm
Gwarancja
10 lat
Gwarancja na elementy gumowe
10
Gwarancja na ramę
10
Gwarancja na zawory
10
Gwarancja na zbiornik
10
Kolor
niebieski
Łatwe wypinanie
tak
Materiał/tworzywo
stal, tworzywo sztuczne
Rodzaj kołnierza
CleanOn
Rodzaj stelaża
do wc
Rodzaj zabudowy
lekka
Rodzaj zawiasów
soft-close
Spłukiwanie
3, 5L
Sposób działania systemu
pneumatyczny
Stelaż pasuje do
misek wiszących marki Cersanit, przycisków pneumatycznych ACCENTO CIRCLE i ACCENTO SQUARE
Szerokość
50 cm
Typ zestawu
Stelaż podtynkowy + miska zawieszana z deską
Waga brutto
45,1 kg
Waga netto
42,1 kg
Wysokość
116,5 - 136,5 cm
Zestaw montażowy w komplecie
tak
Kod EAN
5901771118916
Indeks produktu
SZWZ1008626282

Najbliższe salony:

 • JEDNOCZĘŚCIOWY ZBIORNIK Z GWARANCJĄ SZCZELNOŚCI
  JEDNOCZĘŚCIOWY ZBIORNIK Z GWARANCJĄ SZCZELNOŚCI
  Zbiornik w stelażu podtynkowym został wykonany w technologii rozdmuchu. Ten proces produkcyjny pozwala na uzyskanie jednoczęściowej struktury zbiornika, eliminując potrzebę łączenia różnych elementów. To gwarancja szczelności elementu podtynkowego, bez ryzyka wycieków.
 • ZAWÓR NAPEŁNIAJĄCY Z MOSIĘŻNĄ KOŃCÓWKĄ
  ZAWÓR NAPEŁNIAJĄCY Z MOSIĘŻNĄ KOŃCÓWKĄ
  Zawory napełniające z mosiężną końcówką przyłączeniową redukują szum podczas napełniania zbiornika do minimum. Zawory posiadają certyfikat NF, gwarantujący bezpieczeństwo i najwyższą jakość produktu.
 • OSZCZĘDNE SPŁUKIWANIE – 3/5L
  OSZCZĘDNE SPŁUKIWANIE – 3/5L
  Dzięki specjalnie wyprofilowanej bryle miski, woda dociera do każdego centymetra przestrzeni wewnętrznej, dokładnie ją spłukując. Dlatego możliwe zostało zastosowanie ekonomicznego systemu spłukiwania 3/5L, znacznie ograniczającego zużycie wody.
 • FRESH SYSTEM
  FRESH SYSTEM
  Stelaż podtynkowy z rozwiązaniem FRESH SYSTEM wyposażony jest w specjalny koszyczek przystosowany do kostek odświeżających. To kompletne, nowoczesne rozwiązanie gwarantujące kompleksową higienę w toalecie.
 • PNEUMATYCZNE URUCHAMIANIE PRZYCISKU
  PNEUMATYCZNE URUCHAMIANIE PRZYCISKU
  Przyciski uruchamiane są metodą pneumatyczną. Działają na zasadzie sprężenia powietrza w mieszku, który następnie uruchamia zawór spustowy. Wysokiej jakości zawór pneumatyczny zapewnia stabilne i powtarzalne działanie systemu. Klawisze działają płynnie i cicho, by zapewnić najwyższy poziom satysfakcji z użytkowania.
 • DESKA WOLNOOPADAJĄCA
  DESKA WOLNOOPADAJĄCA
  SYSTEM WOLNEGO OPADANIA desek toaletowych zwiększa wygodę ich użytkowania. Są ciche, bezpieczne i mniej narażone na uszkodzenia mechaniczne.
 • ŁATWY MONTAŻ PRZEZ JEDNĄ OSOBĘ
  ŁATWY MONTAŻ PRZEZ JEDNĄ OSOBĘ
  Stelaż podtynkowy został wyposażony we wszystkie elementy przyłączeniowe oraz funkcjonalne rozwiązania tj. hamulec w stopie, uchwyty QUICK FIX, które umożliwiają szybką, wygodną i bezpieczną instalację przez jedną osobę.
 • SYSTEM MOCOWANIA QUICK FIX
  SYSTEM MOCOWANIA QUICK FIX
  Uchwyty typu QUICK FIX mają możliwość obrotu wokół własnej osi o 360°. Stopa uchwytu mocującego jest również uchylna w zakresie -45° i +45°, co umożliwia łatwe dostosowanie położenia i montaż na nierównej ścianie, bądź w rogu łazienki.
 • 10 LAT GWARANCJI NA WSZYSTKIE ELEMENTY STELAŻA
  10 LAT GWARANCJI NA WSZYSTKIE ELEMENTY STELAŻA
  Wysoka jakość stelaży podtynkowych Cersanit zapewnia gwarancję długoletniego, komfortowego ich użytkowania przez 10 lat. Gwarancją objęte są wszystkie elementy stelaża.
 • 25 LAT GWARANCJI NA DOSTĘPNOŚĆ CZĘŚCI ZAMIENNYCH
  25 LAT GWARANCJI NA DOSTĘPNOŚĆ CZĘŚCI ZAMIENNYCH
  25-letnia dostępność oryginalnych części zamiennych daje gwarancję wygodnego serwisowania stelaża podtynkowego i spokoju na lata.

Gdzie kupić nasze produkty