Lista produktów do porównania jest obecnie pusta.
Produkt
Cena
Lista wybranych przez Ciebie produktów jest obecnie pusta.
Produkt
Cena
Ilość
Suma
Suma wartości produktów {{ showPrice(priceSum) }} zł

Łazienka dla singla od A do Z

Łazienka dla singla od A do Z

Projektowanie łazienki to zawsze trudna sztuka kompromisu, bo planując ją, musimy wziąć pod uwagę potrzeby wszystkich domowników. Wyjątkiem jest urządzanie wnętrza przeznaczonego dla singla. Wówczas musimy uwzględnić wyłącznie wymagania właściciela, a jedynym ograniczeniem jest zasobność portfela, rozmiar łazienki i nasza wyobraźnia. Ekstrawaganckie kolory, futurystyczne wzory, nietypowe rozwiązania – wszystkie chwyty dozwolone

 

Łazienka dla indywidualistów

W łazience dla rodziny priorytetem jest funkcjonalność i bezpieczeństwo, ale podczas urządzania wnętrza dla singla najważniejsze są indywidualne preferencje jej właściciela – bez względu na to, jak bardzo ekstrawaganckie mogą się wydawać. Łazienka pełna ekscentrycznych, kontrastujących barw i futurystycznych form czy minimalistyczne, pełne prostoty, loftowe wnętrze –  wszystko zależy od nas. Ważne, by przestrzeń jak najbardziej odzwierciedlała gust i upodobania jej użytkownika. Wnętrze nabierze indywidualnego charakteru, jeśli umieścimy w nim spersonalizowane dodatki – plakaty w antyramach, ulubione gatunki roślin lub fantazyjne dekoracje. Oryginalny styl pomogą dopełnić także harmonijne formy ceramiki, np. geometryczne umywalki nablatowe czy minimalistyczne meble, które uzupełnią nowoczesne wnętrze lub stanowić będą bazę dla łazienki urządzonej z prawdziwym rozmachem.

Minimum rzeczy, maksimum efektu

Jeśli z łazienki korzysta tylko jedna osoba, nie ma potrzeby, aby planować w niej dużo miejsca do przechowywania. Tym bardziej że pozostawienie dodatkowej wolnej przestrzeni optycznie powiększy wnętrze. W zupełności wystarczy szafka podumywalkowa, najlepiej taka z szufladami, które ułatwią dostęp do wszystkich schowanych kosmetyków. Nietypowym pomysłem będzie także szafka na kółkach, którą możemy dowolnie przemieszczać, a dodatkowo spełni funkcję wygodnego siedziska. Do szafki podumywalkowej pasować będzie także wygodny słupek z zamontowanym wewnątrz dużym lustrem, w którym nie tylko ukryjemy np. akcesoria pielęgnacyjne i środki czystości, ale także sprawdzimy swój wygląd przed wieczornym wyjściem.

Czysta łazienka w kilka chwil

Współczesny singiel to osoba zapracowana, ceniąca wygodne rozwiązania i niemająca zbyt wiele czasu na sprzątanie łazienki. Z tego powodu planując łazienkę dla singla, warto pomyśleć o gładkich, lekko błyszczących płytkach lub wręcz przeciwnie – wybrać te wzorzyste, na których osad z wody czy mydła nie będzie tak bardzo widoczny. Ceramika pokryta specjalną powłoką krzemową wykonaną w technologii CleanPro sprawi natomiast, że na umywalkach czy parawanach nawannowych nie będą tworzyć się nieestetyczne zacieki, smugi czy plamy. A czas, który poświęcilibyśmy na sprzątanie, spędzimy na rozwijaniu swoich pasji.

Zobacz kolejne porady w tej kategorii

Gdzie kupić nasze produkty