Lista produktów do porównania jest obecnie pusta.
Produkt
Cena
Lista wybranych przez Ciebie produktów jest obecnie pusta.
Produkt
Cena
Ilość
Suma
Suma wartości produktów {{ showPrice(priceSum) }} zł

Łazienka dla dużej rodziny – o czym warto pamiętać?

Łazienka dla dużej rodziny – o czym warto pamiętać?

Łazienka dla dużej rodziny – o czym warto pamiętać?

Podczas aranżacji łazienki, z której korzystać będzie wielu członków rodziny, warto postawić na sprzęty nie tylko praktyczne i pozwalające zaoszczędzić sporo miejsca, ale także zapewniające bezpieczeństwo użytkowania, a dodatkowo cieszące oko ponadczasowym designem.

Łazienka dla dużej rodziny ma za zadanie służyć kilku osobom i być miejscem przechowywania kosmetyków i akcesoriów każdego domownika. Aby zmaksymalizować funkcjonalność tego pomieszczenia, warto wybierać więc rozwiązania i sprzęty typu dwa w jednym. Podczas urządzania naszego wnętrza należy zwrócić też uwagę na ergonomię mebli i ceramiki łazienkowej – zwłaszcza z myślą o dzieciach samodzielnie korzystających z łazienki. Warto zaopatrzyć się w zabezpieczające osłonki na gniazdka elektryczne, stołki pomagające niższym dzieciom w korzystaniu z umywalki czy wysokie półki na przedmioty, które powinny być trzymane z dala od najmłodszych (np. środki czystości). Dobrym rozwiązaniem mogą okazać się np. podwieszane słupki.

W urządzaniu łazienki dla dużej rodziny pomocne będą meble i sprzęty z serii SMART. W ofercie znajdziemy m.in. półki na kółkach, pełniące jednocześnie funkcję siedziska, czy wannę z wbudowanymi schowkami do przechowywania akcesoriów łazienkowych. Dla osób szukających mebli pod wymiar idealną alternatywę stanowić zaś będą sety meblowe MODUO. Można je dowolnie ze sobą łączyć, co pozwala funkcjonalnie urządzić nawet małą łazienkę. Modułowość kolekcji umożliwia tworzenie wieloelementowych kompozycji, a w rezultacie uzyskanie dodatkowego miejsca do przechowywania – w sam raz dla dużej rodziny! Zestawy meblowe z blatami MODUO sprawdzą się również w mniej typowych wnętrzach, np. w łazienkach ze skosami.

Zobacz kolejne porady w tej kategorii

Gdzie kupić nasze produkty