Lista produktów do porównania jest obecnie pusta.
Produkt
Cena
Lista wybranych przez Ciebie produktów jest obecnie pusta.
Produkt
Cena
Ilość
Suma
Suma wartości produktów {{ showPrice(priceSum) }} zł

Zabudowa z blatem dla nowoczesnej łazienki – o czym warto pamiętać?

Zabudowa z blatem dla nowoczesnej łazienki – o czym warto pamiętać?

Projektując wymarzoną łazienkę, pamiętajmy, że właściwe rozmieszczenie mebli i ceramiki może całkowicie odmienić nasze wnętrze. Pomoże nam ukryć jego mankamenty i podkreślić niepowtarzalny charakter. Korzystając z wieloelementowej kolekcji MODUO w kilku prostych krokach stworzymy łazienkę idealnie dopasowaną do naszych potrzeb.

 

Gotowe i praktyczne rozwiązania

Urządzanie łazienki może okazać się przyjemnością jeśli zdecydujemy się skorzystać z gotowych wieloelementowych kolekcji modułowych mebli i ceramiki. Szeroki wybór produktów i swoboda ich łączenia umożliwia stworzenie niemal nieograniczonej liczby niepowtarzalnych, spójnych stylistycznie aranżacji. Dokładnie tak, jak chcemy - w czterech krokach.

Krok 1 - blat

Tworzenie funkcjonalnego zestawu łazienkowego warto rozpocząć od wyboru blatu, który stanie się bazą całej kompozycji. Meble łazienkowe w kolekcji MODUO wyróżniają się neutralną kolorystyką, która w połączeniu z geometryczną umywalką nablatową doda naszej łazience nowoczesnego sznytu i elegancji. Warto, by był on nieco szerszy niż wybrana przez nas ceramika, dzięki czemu zyskamy dodatkowe miejsce na umieszczenie akcesoriów łazienkowych. Jeśli dysponujemy łazienką o dużym metrażu możemy zdecydować się również na dłuższy blat, pod którym umieścimy dodatkowe moduły mebli lub pralkę.

Krok 2 – szafka podumywalkowa/podblatowa

Doskonałym uzupełnieniem blatu będzie dopasowana i podwieszana szafka podumywalkowa/podblatowa. Świetnie sprawdzi się w małych łazienkach – optycznie je powiększy i ułatwi nam utrzymanie czystości. Jeśli zależy nam na ukryciu kosmetyków i innych drobiazgów, wybierzmy szafkę z kolekcji MODUO wyposażoną w dwie pojemne szuflady. Z kolei otwarty moduł, dołączony do naszej szafki, doskonale sprawdzi się, jeśli zechcemy wyeksponować wybrane dodatki czy akcesoria, podkreślające charakter naszego wnętrza. W kolekcji MODUO znajdziemy moduły otwarte w dwóch różnych rozmiarach (20 i 40 cm), które z łatwością dopasujemy do każdej przestrzeni.

Krok 3 - umywalka

Proste geometryczne formy i minimalistyczny design to cechy, które sprawiają, że umywalki nablatowe stają się coraz bardziej popularne. W połączeniu w funkcjonalnym blatem będą doskonale pasować, zarówno do nowoczesnych wnętrz o loftowym charakterze, jak i eleganckich aranżacji w klasycznym stylu. Okrągła, owalna, kwadratowa czy prostokątna? Z kolekcją MODUO możliwości jest naprawdę wiele…

Krok 4 – szafki wiszące i słupki

Pojemne słupki, praktyczne szafki lustrzane, moduły otwarte czy wiszące szafki będą stanowiły doskonałe uzupełnienie całej kompozycji. Zapewnią nam także dodatkowe miejsce do przechowywania, tak istotne w każdej łazience. W kolekcji MODUO znajdziemy meble w różnych rozmiarach, dzięki temu dopasujemy je do każdego pomieszczenia. Świetnie sprawdzą się w ciasnych wnętrzach, a połączone z wiszącymi szafkami i otwartym modułem, stworzą lekką optycznie kompozycję o niebanalnym wyglądzie. Meble łazienkowe w kolekcji MODUO możemy swobodnie łączyć nie tylko w poziomie, ale także w pionie. Jeśli więc chcemy stworzyć bardziej nowatorską kompozycję połączmy wiszące szafki dostępne w dwóch rozmiarach (40 i 60 cm). Zawieszając je jedna pod drugą, frezowaniem do siebie, otrzymamy oryginalny, funkcjonalny mebel pasujący do nowoczesnego wnętrza.  

Dodatkowo dobierz...

Funkcjonalna toaleta MODUO

Funkcjonalna toaleta

Kolekcja MODUO posiada w swojej ofercie wysokiej jakości produkty toaletowe o uniwersalnych, owalnych kształtach. Składają się na nie miski zawieszane, miski stojące, WC kompakty, deski toaletowe i bidet.

Zastosowanie nowych technologii sprawiło, że elementy są nie tylko estetyczne, ale i funkcjonalne. Zaokrąglone kształty zewnętrzne oraz specjalnie wyprofilowane wnętrza misek w technologii CleanOn w znacznym stopniu pomagają zachować czystość toalety. Niweluje to konieczność stosowania silnych środków czystości. Co więcej, rozwiązanie semi back-to-wall lub full back-to-wall (w przypadku misek stojących), dzięki któremu toaleta płasko przylega do ściany, ogranicza liczbę trudno dostępnych zakamarków. A co za tym idzie, ułatwia sprzątanie toalety.

Strefa prysznica z MODUO

Strefa prysznica z Moduo

Dzięki rozbudowanej ofercie kabin prysznicowych MODUO, dopasowanie i stworzenie idealnej łazienki to już nie problem! Bez względu na to, czy urządzamy większą przestrzeń, czy malutką łazienkę, mamy rozwiązania dostosowane do potrzeb.

W serii MODUO znajdują się półokrągłe, kwadratowe i prostokątne kabiny prysznicowe, a także drzwi wnękowe. Duży wybór pozwala skompletować rozwiązanie pasujące do każdej łazienki. Istnieje możliwość zestawiania drzwi i ścianki. Kabiny prysznicowe zostały wyposażone w profil przyścienny typu U, bez widocznych śrub montażowych i zaślepek, z możliwością niwelowania krzywizn ściany. Użytkownikom o wyższym wzroście komfort korzystania zapewnia wysokość kabiny 195 cm.

CleanPro

POWŁOKA HYDROFOBOWA

Szkło w kabinach MODUO zostało zabezpieczone hydrofobową powłoką CleanPro zapobiegającą gromadzeniu się kamienia i innych osadów oraz ułatwiającą utrzymanie czystości.

 

Zobacz kolejne porady w tej kategorii

Gdzie kupić nasze produkty