Lista produktów do porównania jest obecnie pusta.
Produkt
Cena
Lista wybranych przez Ciebie produktów jest obecnie pusta.
Produkt
Cena
Ilość
Suma
Suma wartości produktów {{ showPrice(priceSum) }} zł

Umywalki nablatowe w antracycie

Umywalki nablatowe w antracycie - zobacz umywalki Cersanit

Od lat designerzy udowadniają, że najbardziej prozaiczny element wyposażenia domu może stanowić prawdziwą sztukę. Umywalki nablatowe są tego doskonałym przykładem. Ich wysublimowane kształty odzwierciedlają nieustanne dążenie do zapewniania maksymalnej wygody użytkowania, a także zaspokajania potrzeb otaczania się przedmiotami o niebanalnym wzornictwie. Umywalki zaskakiwały swoim kształtem, delikatnością smukłych cienkich ścianek, teraz barwą. Kolekcja MODUO z dumą rozszerza swoją ofertę o modele w kolorze matowego antracytu.  

ANTRACYT - JAKI TO KOLOR?

Antracyt, obecnie jeden z najbardziej pożądanych kolorów aranżacyjnych, jest tak trudny do opisania, że aż piękny. Prawie czarny, ale nie tak ciężki i jednoznaczny. Prawie grafit, ale ciemniejszy. I co ciekawe, antracyt to odmiana węgla kamiennego, charakteryzująca się najwyższą wartością energetyczną ze spalania, a w odbiorze w cale nie taki ciepły.  

Często rzeczy trudne do zdefiniowania są skarbem samym w sobie. Nieoczywiste, dzięki temu niepowtarzalne. Taki właśnie jest antracyt i jego oblicze w postaci nowej serii umywalek nablatowych MODUO.

UMYWALKI NABLATOWE MODUO

Umywalki nablatowe wykonane z szamotu o smukłych ściankach 8 mm, w antracycie dostępne są w czterech wariantach: owalnym 50 cm, prostokątnym 50 cm oraz nieregularnym 45 i 55 cm. Zaletą tych ostatnich jest elastyczność aranżacyjna – można je obracać o 360 stopni i ustawić na blacie w dowolny sposób. Do każdego modelu dopasujemy korek ceramiczny pod kolor umywalki. 

Antracytowa barwa to nie wszystko. Dodatkowo wykończenie w macie sprawia, że ceramika nabiera charakteru. Nie wywyższa się, ale i tak dominuje elegancją. Zaskakująca formuła nowych umywalek nablatowych MODUO to istna perełka w portfolio kolekcji, która z pewnością znajdzie wielu wielbicieli.

Przeczytaj również: Umywalki nablatowe MODUO >>

JAK DOBRAĆ KSZTAŁT UMYWALKI?

Miękkie linie owalu? Czy bardziej zdecydowane prostokąta? A może figlarne nieregularne? Jeśli nie mamy sprecyzowanego zamysłu, warto kierować się dwoma czynnikami: dostępną powierzchnią łazienki i charakterem pozostałych elementów wyposażenia. Jeśli mamy do dyspozycji więcej przestrzeni, dobierzmy kształt umywalki do stylu otaczających ją przedmiotów. Jeśli postawiliśmy na kanciastą armaturę, lustra o kątach prostych, bądźmy konsekwentni i postawmy na model prostokątny. Jeśli jednak łazienka należy do tych mniejszych, warto wybrać umywalkę o obłych kształtach. Łagodne linie bryły z większą swobodą dopasują się w obrane miejsce i niejako rozpłyną się w powietrzu. Przynajmniej dadzą takie wrażenie.

Z JAKIMI KOLORAMI ŁĄCZYĆ ANTRACYTOWY KOLOR?

Antracyt doskonale koresponduje z wieloma kolorami, dzięki czemu zyskujemy większą swobodę w doborze pozostałych elementów. Warto jednak pamiętać o złotej zasadzie projektantów: świat designu kocha różnorodność faktur. Dlatego też antracytowe umywalki o matowym wykończeniu genialnie odnajdą się w otoczeniu błyszczących lub satynowych powierzchni blatów, płytek ceramicznych, frontów szafek, czy też baterii umywalkowych.

Więc jeśli postawimy na kontrasty, wybierzmy meble białe i błyszczące. W efekcie uzyskamy lekką i świeżą aranżację. Jeśli wolimy jednak wydźwięk stonowanego luksusu, to nowe antracytowe szafki łazienkowe z kolekcji MODUO wpiszą się w projekt idealnie. Ich satynowe wykończenia dodadzą subtelnego blasku matowej ceramice, a razem będą tworzyć jednorodną kompozycję w stylu glamour.

Najważniejsze jest to, że antracytowy kierunek aranżacyjny w żaden sposób nie ogranicza projektu, a wręcz otwiera na wszelakie rozwiązania. Jest to kolor tak trudny do opisania, jak łatwy do zaadaptowania.

Umywalki nablatowe w antracycie - zobacz umywalki Cersanit

Zobacz kolejne porady w tej kategorii

Gdzie kupić nasze produkty