Lista produktów do porównania jest obecnie pusta.
Produkt
Cena
Lista wybranych przez Ciebie produktów jest obecnie pusta.
Produkt
Cena
Ilość
Suma
Suma wartości produktów {{ showPrice(priceSum) }} zł

MILLE - nowoczesna kolekcja łazienkowa

MILLE - nowoczesna kolekcja łazienkowa

MILLE by Cersanit

Kolekcja MILLE oferuje szeroką gamę pięknych, nowoczesnych produktów w przystępnej cenie.
Daje swobodę projektowania pomieszczeń, pozwala zaaranżować zarówno obszerniejszą łazienką dla rodzin czy singla, jak i małą toaletę. Wykorzystanie elementów tej samej kolekcji daje możliwość zachowania spójności wizualnej zagospodarowywanego pomieszczenia.

ZESTAWY UMYWALKOWE MILLE Z SZAFKĄ LARA

Zestawy ceramiczno-meblowe LARA MILLE zwracają uwagę nowoczesnym designem oraz dużą różnorodnością. Składają się z szafek podumywalkowych, dostępnych w różnych rozmiarach i kolorach oraz umywalek, które mają większą powierzchnię górną niż dolną, co powoduję, że te zestawy wymagają mniej miejsca. Mogą zatem z powodzeniem spełniać swoją funkcję zarówno w dużej łazience rodzinnej, wersja o standardowej głębokości, jak i małej toalecie, wersja SLIM (płytsze szafki i umywalka).

WERSJA LARA MILLE SLIM

WERSJA LARA MILLE SLIM

Masz małą łazienkę lub toaletę? Zestawy ceramiczno-meblowe LARA MILLE SLIM z pewnością będą bardzo dobrym rozwiązaniem.

Górna powierzchnia umywalki jest większa niż dolna, szafka podumywalkowa jest płytsza, dzięki czemu zajmuje mniej miejsca. Pozwala to na efektywniejsze wykorzystanie powierzchni łazienki.

Zestawy LARA MILLE w wersji SLIM są dostępne w różnych rozmiarach oraz kolorach

WERSJA LARA MILLE STANDARD

WERSJA LARA MILLE STANDARD

Lubisz mieć niezbędne rzeczy pod ręką? Zestawy ceramiczno-meblowe LARA MILLE STANDARD to połączenie szafek z pojemnymi szufladami wraz z umywalkami w rozmiarze 80 lub 100 cm. Umywalki posiadają po obu stronach duże powierzchnie odkładcze - to dodatkowe miejsce na niezbędne drobiazgi, które zawsze są pod ręką. Dzięki tym rozwiązaniom codzienna toaleta jest komfortowa i doskonale zorganizowana.

Słupki LARA

Słupki LARA

Potrzebujesz więcej miejsca na inne akcesoria łazienkowe? Nic łatwiejszego. Dobierz jeden spośród trzech słupków meblowych LARA dostępnych w trzech kolorach z drzwiami posiadającymi cichy domyk.

Słupki LARA są dostępne w różnych kolorach

ARMATURA ŁAZIENKOWA MILLE

Nowoczesny design i innowacyjne rozwiązania technologiczne. Geometryczną, wręcz surową formę uzyskano dzięki wyraźnie zaznaczonym krawędziom idealnie płaskiej wylewki oraz uchwytu. Dodatkowo rozety baterii wannowo-natryskowej i natryskowej mają niestandardowy kwadratowy kształt. Innowacyjne rozwiązania zwiększają wygodę codziennego użytkowania.

 

MISKI ZAWIESZANE MILLE Z TECHNOLOGIĄ CLEANON

Miski zawieszane MILLE to wysoka jakość ceramiki Cersanit, nowoczesny design oraz wyjątkowa biel CERSANIT WHITE. Są one produkowane w technologii CleanOn, dzięki czemu woda skutecznie obmywa wszystkie wewnętrzne powierzchnie miski, zatem utrzymanie higieny jest łatwiejsze i prostsze. Kolekcja MILLE oferuje dwie miski zawieszane MILLE I MILLE PLUS. Miska MILLE PLUS to tak idealnie obły kształt, że patrząc od frontu, wygląda ona jak miska zawieszana w pełni klejona. Obie miski zawieszane są dostępne w setach z dedykowaną deską toaletową MILLE oraz w setach z deską ze stelażem podtynkowym.

KABINY PRYSZNICOWE MILLE

Kabiny prysznicowe MILLE to seria popularnych kabin typu Walk-in, które dzięki swojemu designowi umożliwiają optyczne powiększenie projektowanej przestrzeni. Nabiera ona lekkości i nowoczesnego stylu. Kabiny dostępne są w dwóch rozmiarach i dwóch najmodniejszych opcjach kolorystycznych: chrom oraz matowy czarny. Wysokość, aż 200 cm, oraz grube, 8-milimetrowe hartowane szkło, to niewątpliwe atuty tych kabin. Dodatkowo kabina jest zabezpiecz ona powłoką ochronną CleanPro, która zapobiega osadzaniu się kamienia i zanieczyszczeń na po wierzchni tafli szkła. Mniej czasu spędzonego na utrzymaniu czystości, więcej na czerpaniu przyjemności z kąpieli.

 

Pobierz katalog MILLE

Potrzebujesz więcej informacji? Zobacz katalog MILLE

Zobacz kolejne porady w tej kategorii

Gdzie kupić nasze produkty