Lista produktów do porównania jest obecnie pusta.
Produkt
Cena
Lista wybranych przez Ciebie produktów jest obecnie pusta.
Produkt
Cena
Ilość
Suma
Suma wartości produktów {{ showPrice(priceSum) }} zł

Meble na wymiar łazienki

Meble na wymiar łazienki

Musisz urządzić małą łazienkę i chcesz by była dobrze zorganizowana, zmieściła wszystko, co potrzebne, a przy tym ładnie wyglądała? A może twoim problemem jest z kolei duża przestrzeń, którą chcesz sensownie zagospodarować, nie marnując miejsca i nie ustawiając w niej przypadkowych mebli? W jednym i drugim przypadku najlepiej jest postawić na meble na wymiar, które w 100% dopasują się zarówno do metrażu łazienki, jak i potrzeb domowników. Poznaj meble modułowe i zobacz, jak łatwo można urządzić przy ich pomocy wnętrze!

MEBLE MODUŁOWE DO ŁAZIENKI - NA CZYM POLEGAJĄ TEGO TYPU KONCEPTY?

Koncept mebli modułowych opiera się na tym, że z całej kolekcji klient wybiera takie elementy, które odpowiadają jego potrzebom. Jeśli więc kolekcja zawiera szafki stojące, wiszące, słupki, zabudowę do pralki, szafkę podumywalkową i inne, nie ma konieczności kupowania całego zestawu, a jedynie tych modułów, które rzeczywiście są potrzebne.

Szafki łazienkowe modułowe można dowolnie ze sobą zestawiać, tworząc aranżacje idealnie dopasowane do potrzeb domu. Nic nie stoi na przeszkodzie, by kupić wyłącznie szafki stojące albo tylko jeden słupek i szafkę pod umywalkę. Klient ma pełną swobodę!

Konfiguracja meble łazienkowych CITY by Cersanit
Konfiguracja meble łazienkowych CITY by Cersanit
Konfiguracja meble łazienkowych CITY by Cersanit
Konfiguracja meble łazienkowych CITY by Cersanit

MEBLE ŁAZIENKOWE MODUŁOWE ALTERNATYWĄ DLA MEBLI U STOLARZA

Meble na wymiar można oczywiście zamówić u wybranego stolarza. Taki fachowiec wymierzy łazienkę i na podstawie projektu wykona konkretne szafki. Często jednak czas oczekiwania na taką usługę jest bardzo długi i zależy nie tylko od ilości zleceń, które ma stolarz, ale i od dostępności materiałów. Modułowe meble łazienkowe z kolekcji Cersanit są dostępne od ręki, dlatego możesz przeprowadzić szybki remont łazienki bez oczekiwania na realizację projektu przez stolarza.

MODUŁOWE MEBLE ŁAZIENKOWE - IDEALNE ROZWIĄZANIE DO MAŁYCH PRZESTRZENI

Szafki modułowe do łazienki sprawdzą się w pomieszczeniach o rozmaitym metrażu. Szczególnie chętnie są jednak wybierane do łazienek małych, bo to właśnie one sprawiają urządzającym najwięcej problemów. Moduły w kolekcjach CITY by Cersanit, LARGA by Cersanit i MODUO są tak zaprojektowane, by można było urządzić przy ich pomocy nawet niewielką łazienkę. Są w nich wysokie słupki, w których zmieszczą się akcesoria do sprzątania (np. mop z wiadrem), szafki wiszące i stojące w różnych rozmiarach, a także szafki z szufladami, elementy do zabudowy pralki i wiele innych. Dzięki temu można funkcjonalnie urządzić zarówno łazienkę wąską, na planie kwadratu czy zupełnie niewymiarową. Sprytne rozwiązania zastosowane w szafkach modułowych pozwalają zorganizować przestrzeń w sposób elegancki i harmonijny.

MODUŁOWE MEBLE ŁAZIENKOWE - IDEALNE ROZWIĄZANIE DO MAŁYCH PRZESTRZENI

SZAFKI MODUŁOWE DO ŁAZIENKI

Meble modułowe do łazienki to rozwiązanie, które znacznie ułatwia zarządzenie przestrzenią kąpielową. O jakich zaletach warto wiedzieć?

  • Wybierasz z kolekcji tylko to, czego potrzebujesz. Nie musisz kupować całego gotowego zestawu mebli, z którego jakaś część nie zostanie wykorzystana.
  • Kolekcje modułowe zawierają wiele różnych elementów, dlatego urządzisz przy ich pomocy zarówno małą, jak i dużą łazienkę. Mając łazienkę przestronną można wykorzystać wszystkie elementy kolekcji, nie trzeba szukać innych mebli, dzięki czemu całość wygląda spójnie i elegancko.
  • Czas realizacji zamówienia jest znacznie krótszy niż oczekiwanie na wykonanie projektu przez stolarza.
  • Duży wybór kolekcji, a w obrębie każdej z nich rozmaite kolory blatów, materiały, uchwyty i wykończenia pozwalają łatwo i wygodnie stworzyć wymarzoną łazienkę.
  • Jeśli po zakupie kilku elementów okaże się, że jeszcze czegoś potrzebujesz – nie ma problemu. Z łatwością dostawisz do swojego wnętrze extra szafkę czy słupek, które będą spójne z tym, co już masz w łazience.

Aranżując łazienkę z wykorzystaniem szafek modułowych możesz poczuć się jak projektant, nawet jeśli nim nie jesteś. W łatwy i przyjemny sposób zestawisz ze sobą poszczególne elementy i stworzysz przestrzeń łazienkową w 100% dopasowaną do twojego stylu i do potrzeb twojej rodziny. Jeśli natomiast jesteś projektantem wnętrz – wykorzystując kolekcje CITY by Cersanit, LARGA by Cersanit i MODUO możesz zaproponować swoim klientom szereg designerskich, funkcjonalnych i nowoczesnych rozwiązań.

Zobacz kolejne porady w tej kategorii

Gdzie kupić nasze produkty