Lista produktów do porównania jest obecnie pusta.
Produkt
Cena
Lista wybranych przez Ciebie produktów jest obecnie pusta.
Produkt
Cena
Ilość
Suma
Suma wartości produktów {{ showPrice(priceSum) }} zł

Dopasuj armaturę łazienkową do wyposażenia łazienki MODUO

Moduo nie zna granic

Nieograniczone możliwości konceptu MODUO to 100% idealnego dopasowania do Twojej łazienki. Stylowe baterie łazienkowe MODUO dostępne są w uniwersalnym kolorze chromu z eleganckim połyskiem oraz odporną na zarysowania i ścieranie powłoką Cersanit Super Shine. 
Baterie z tej kolekcji dobierzesz zarówno do umywalek, bidetu, wanny czy do strefy prysznica. Dogodne dopasowanie rozwiązań instalacyjnych pozwoli na wybór klasycznego montażu, jak i nowoczesnego, podtynkowego.

Baterie umywalkowe

Jednouchwytowe baterie umywalkowe MODUO to produkty „EcoFriendly”, pozwalające na redukcję zużycia wody o około 40%-60%. Wyposażone są w ekologiczny Perlator Cersanit Water Save, który skutecznie napowietrza wodę, zwiększając jej objętość. Baterie posiadają wysokiej jakości ceramiczną głowicę, zapewniającą płynną regulację strumienia wody oraz jej cichą pracę.
W zestawie z bateriami umywalkowymi znajdują się również niezawodne wężyki przyłączeniowe z certyfikatem WRAS. Dzięki nim woda pozostaje bez zmienionego naturalnego smaku i zapachu. Istnieje możliwość dopasowania do baterii metalowego korka klik-klak, którego design będzie świetnie współgrał z całością zestawu.

BATERIA PODTYNKOWA

​Wybór baterii z systemem podtynkowym pozwala na większą dowolność i swobodę podczas projektowania nowoczesnej łazienki. To rozwiązanie, które pomaga zaoszczędzić miejsce w strefie umywalki oraz dodatkowo sprzyja utrzymaniu czystości.

BATERIA NABLATOWA SZTORCOWA

Ten typ baterii doskonale uzupełni elegancki zestaw z umywalką nablatową oraz szafką z blatem. Można również zdecydować się na montaż baterii na kamiennym lub drewnianym blacie.

BATERIA SZTORCOWA

Łatwe w montażu, klasyczne rozwiązanie przeznaczone dla umywalek meblowych, meblowo-nablatowych lub wpuszczanych w blat, z gotowym otworem w ceramice dedykowanym do instalacji armatury.

Bateria bidetowa sztorcowa

Bidet to wyposażenie łazienki, które pojawia sią coraz częściej, zapewniając użytkownikom wysoki poziom higieny.
Wybierając baterię bidetową, bidet MODUO oraz korek klik-klak, otrzymamy doskonale dopasowany stylistycznie zestaw.
Bateria bidetowa MODUO  to model sztorcowy, przeznaczony do montażu w gotowym otworze w ceramice miski bidetu. Zastosowane jednouchwytowe rozwiązanie pozwoli na łatwą regulację temperatury oraz natężenia strumienia wody.
Bateria ta posiada ekologiczny Perlator Cersanit Water Save oraz głowicę ceramiczną 35 mm, która umożliwia płynną regulację strumienia wody. W komplecie z baterią znajdują się także elastyczne wężyki przyłączeniowe Eco EPDM o długości 40 cm, z certyfikatem WRAS.

Baterie wannowo-natryskowe i natryskowe

Szlachetna linia, klasyczność kształtów i ponadczasowy kolor baterii MODUO zaspokoi gusta miłośników prostych i eleganckich rozwiązań.
Do kabiny prysznicowej lub wanny możemy dobrać funkcjonalne, jednouchwytowe baterie MODUO.
Produkty MODUO posiadają minimalistyczny design i dostępne są w wersji chromowanej z eleganckim, metalicznym połyskiem. Do wyboru mamy dwie opcje montażu baterii: klasyczne natynkowe lub podtynkowe z ukrytymi w ścianie elementami instalacyjnymi (boks).
Aby stworzyć kompletny zestaw wannowo-natryskowy lub natryskowy, należy dobrać wybraną przez siebie słuchawkę prysznicową.
Dbający o środowisko docenią zastosowany w armaturze wannowo-natryskowej Perlator Cersanit Air, pozwalający na znaczną oszczędność wody i energii. Baterie zostały również wyposażone w głowicę ceramiczną 35 mm, która umożliwia płynną regulację strumienia wody przez cały okres jej eksploatacji.

To wszystko sprawia, że kolekcja MODUO to nie tylko zwykła armatura, lecz także pakiet wielu korzyści dla najbardziej wymagających użytkowników. 

BATERIA ŚCIENNA

​Tego typu bateria zaopatrzona jest zarówno w wylewkę, jak i otwór do podłączenia zestawu natryskowego.  Dzięki temu mamy możliwość wyboru pomiędzy relaksującą kąpielą w  wannie, a szybkim, orzeźwiającym prysznicem.

BATERIA PODTYNKOWA

System podtynkowy z boksem umożliwia aranżację minimalistycznej przestrzeni kąpielowej, w której wyeksponowane pozostają jedynie elementy natynkowe. Wszystkie fragmenty techniczne – takie jak mieszacz wody, pozostają ukryte.

BATERIA ŚCIENNA

Armatura natryskowa pozwoli na codzienny, komfortowy rytuał w strefie prysznica. Zainstalowana w kabinie prysznicowej ,wraz z dowolnie wybraną słuchawką prysznicową stworzy nieodłączny łazienkowy duet.

Podtynkowy zestaw wannowo-natryskowy

Co zawiera zestaw?

1. Podtynkową baterię wannowo-natryskową z ceramiczną głowicą Ø 35 mm;
2. 3-funkcyjną słuchawkę prysznicową o Ø 13,8 cm, wykonaną z tworzywa ABS, z silikonowym  wykończeniem dyszy EasyCLEAN;
3. Wąż prysznicowy PVC (certyfikat WRAS) o długości 150 cm, z funkcją anty-twist;
4. Drążek prysznicowy o długości 70 cm wykonany ze stali nierdzewnej, z przesuwnym uchwytem;
5. Mosiężne przyłącze kątowe doprowadzające wodę do węża prysznicowego;
6. Ultra cienką deszczownicę SLIM o grubości 0,2 cm i  Ø 25 cm, wykończoną silikonowymi dyszami EasyCLEAN;
7. Mosiężne ramię prysznicowe.

Podtynkowy zestaw wannowo-natryskowy MODUO to kompleksowa propozycja dla osób stawiających zarówno na funkcjonalność, jak i nowoczesne wzornictwo.

Czym jest wykończenie słuchawki i deszczownicy EasyCLEAN?
Silikonowe dysze deszczownicy oraz słuchawki prysznicowej zapobiegają osadzaniu się kamienia. Zastosowany elastyczny materiał znacznie ułatwia czyszczenie z osadów, a wypływająca woda posiada perfekcyjnie dobrany strumień.

Dlaczego słuchawka prysznicowa MODUO jest tak wyjątkowa?

W słuchawce prysznicowej MODUO mamy możliwość ustawienia 1 z 3 funkcji prysznicowych:
- FALL: delikatna płaszczyzna wypływającego strumienia wody przywodzi na myśl dotyk płynącego wodospadu.
- RAIN: ciągły, regularny strumień wody, który orzeźwia i odświeża w standardowy, przyjemny sposób.
- RAIN & FALL: połączenie deszczowego orzeźwienia z delikatnością strumienia wodospadu.

Zobacz kolejne porady w tej kategorii

Gdzie kupić nasze produkty